Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Beskorisni su. Hem sto su im damage na distancu smanjili derasticno hem su im i rate of fire smanjili. Znaci dupli nerf su dobili. Citavu klasu oruzja su ucinili beskorisnom. Nadam se da ce im vratiti stare vrijednosti.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Hakeri su im unistili servere. Ne znam kako je u drugim igrama, ali u petici hit-reg je katastrofa. Gines iza zida dvije sekunde poslije. Pazi pinga kod ljudi:

    https://i.ibb.co/1Rs9hSt/image.png

    https://i.ibb.co/F6cXmph/image.png

    https://i.ibb.co/mDgcFnX/image.png


    Vjerovatno greska ali bude ljudi sa pingo i po 500.

    Ako ne poprave do srijede, džaba su krečili.

    " Also, if you are still having problems connecting to EA, we are not attacking their servers now. The attack was stopped 30 minutes ago. This is just them being lazy and not resetting them. 10:03 PM · Feb 29, 2020"

    "Something to note: EA servers are extremely weak. Using 40% of our botnet power to take Fifa offline worldwide. All of EA’s games are linked to the same server, meaning every EA game goes offline when ideally the attack was only meant to be for Fifa."
     
    Last edited: Mar 2, 2020
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Gdje ovo hakeri objavljuju?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Svi su im serveri bili off prekuce.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    A vidio sam. Bilo. Je problema i sa apexom

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Drustvenim mrezama overall.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Update u cetvrtak. Danas izbacili patch notes, i opet nisu izbacili brojke za puske. Kakve promjene ce biti tacno. Samo se drze 'skoro isto kao prije 5.0'. Sumnjivo je to meni.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nije. Cetvrtak, iako su rekli srijeda prosle sedmice.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Da evo vidi, bili su neki problemi. 5.0 vs 6.2

    [​IMG]
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Selb, Garand (sa heavy upgrejdom), Karabin i Gewehr 43 su 3 hit kill do 100 metara. Preko 100 su 4. Mmm ako im vrate fire rate koji su imali prije 5.2, onda je to ok.

    Gewehr 1-5 je na 3 hit to kill do 30m, 4mu treba do 50, a preko tog ide na 5, pa onda 6 preko 100m. Nije lose. Ovo bi moglo biti ponovo zabavno koristiti.

    SMG ce biti interesantni, pogotovo M3.

    Obecavajuce. Malo i izcekujem da probam.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Prije su uvijek balansirali puške sa ROF, hipfire spread i vecim recoil-om. One close quarters su imale znatno veci recoil ali veci ROF i manji hipfire spread. Ali si mogao na daljinu sa tap fire oboriti lika sa istim brojem metaka kao recimo sa M416 ili L85.

    BF5 nacin balansiranja nista ne valja. Koliko ono treba u firestormu sa LMG, 33 metka da ubijes nekoga.

    6.2 na papiru izgleda dosta dobro. Breda, M1 i M1A1 su vracene skoro na isto. Jedino ne znam sta je sa brojem metaka u šanžeru i da li su dirali ADS recoil.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    M1A1 nije valjao ni prije ttk promjena. Njega su ubili sa 2-3 nerfa prije 5.0.

    Nebi rekao da su sa 5.2 mjenjali broj metaka u sanzerima.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja imam skoroi 1000 killova s njom. Sa mišem mozes naklikati visok ROF, odlicna je i sa hiprife. Samo da si brz na prstu. Valjala je i close q. i ganjati snajpere. Nakon 5.2 je postala šega. Vidjet cemo sutra.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nije problem rof ni na konzoli, jednostavno u usporedbi sa drugim puskama je botom of the barrel bila nakon silnih nerfova.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    PC - 8.55GB
    PS4 - 5GB
    Xbox - 5GB

    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 5, 2020
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Skida se pa da vidimo na sta lici. Bit ce interesatno vidit koje su nove bugove uveli. Lol
     
    Last edited: Mar 5, 2020
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da bi 5.2.2 prije ostavio nego ovo. Puske su znacajno izgubile na preciznosti radi veceg recoila. Djaba sto treba jedan metak manje kada su povecali i horizontalni i vertikalni recoil na sve živo. Type 2a je sada mislim ok. Nije po op. Animacija reloada bude prekinuta sa medic pakom tako da se reload mora ponoviti. Ne bude lažnjak. Bazooka je beskorisna. Mozda gadjati campere s njom. DMG vecinom pravi oko 10. Nema šanse uništiti tenka. Na devastation ljudi prave 50:0 sada sa tenkom. Ja prebacio odmah na piat. Fliegerfaust je dosta bolji. Sa jednim hitom pravi 45dmg. M1 je i dalje bezveze. M1A1 odlicna. Ostalo nisam uspio probati. Odigrao 3-4 partije ali nista posebno. Ne vjerujem da cu je vise paliti. Ovo je osam giga povlacenja slidera lijevo-desno.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Recoil je jedini skill gap koji imamo. Tako neka recoila. Meni odgovara. Probao dosta DMRova, i ljepota kako su korisni. G1-5 isto tako.

    Ti si volio Bredu, sad ti je ona bas jaka.