Need for Speed (NFS) - Official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by frenki_23, Sep 21, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra je stalno online tako da vjerovatno narnodne verzije nece ni biti.
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    Ko ima Origin Access može igrati trial koji traje 10 sati.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Probao sinoć deluxe verziju sa nabrijanim M3, meni je igra odlična samo nevrijedi onih 82KM (to je preko Mexica). Nekih 50KM je maksimum što bi mogao halaliti, jer kad je prekucaš ostaje samo grindanje. I ako je vezana za online servere šta će biti za par godina kad ih ugase, a dođe mi da zaigram malo? Neće ih sigurno dugo držati kao BF serijal jer je broj korisnika daleko manji.
    Možda nekada naleti dobar deal ili kinezi uspiju zaobići denuovo zaštitu.

    Sam gameplay je dobar, dosta bolji od zadnjih nekoliko dijelova NFS koji su izasli poslije Shift 2.
    Jeste bezveze što se nemogu prekinuti oni djelovi sa glumcima, ali sama vožnja je dobra, može se tunirati do u male detalje stabilnost auta, za drift ili grip. Mapa je ogromna, i vidi se da im je Underground bio podloga. Napucavanje je dobro odrađeno, vizuelno auta su fantastična. Zvuk M3 pile u tunelu, neprocjenjivo :)
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Steta sto nema smjene noci i dana
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da, nema dana, ima samo kao svitanje. Sve se to može sa patchom promijeniti, i recimo da se mogu prekinuti te scene sa glumcima, ako EA posluša korisnike. Jer igra ima dobre temelje i neke stvari se mogu doraditi pa da joj produže život.
    Neki traže manuelno mijenjanje brzina, mada to već postoji, možda nisu uspjeli naći.
    Čitao sam da su obećali i besplatne DLC-ove. Dosta toga će ovisiti kako igra bude prihvaćena od strane korisnika i kako prodaja bude išla.
     
  6. vutra

    vutra Komšija

    Danas izašao patch u kojem su između ostalog dodali drag utrke (yay), hotrod auta, proširili kapacitet garaže (10 auta) i još par stvarčica.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Danas me prijatelj pita može li se na ruskoj verziji promijeniti jezik na engleski ako se zamijene fajlovi i promijene postavke u registru? Znam da su to neki radili na prethodnim NFS igrama ali ne znam može li za ovu.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Last edited: Aug 31, 2019
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Igra li neko NFS Heat?

    Imam problema sa FPS, variraju sa 50 na 10FPS, neigriva totalno. Jutros mi je radilo normala sat vremena, 45-55FPS , sad stopa uzas. Sinoc mi se slicno desilo, ne znam koji mu je, predpostavljam EA i njihovi bug-ovi.

    Prosli Payback nije ni stucnuo.
     
    Last edited: Dec 15, 2019
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Da se šta ne pregrijava?

    Sent from my Huawei P30
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sve su temp uredu, nemam problema sa ostalim igrama, BF 5, 4, NFS Payback i sl.

    Bas je do igre, nesto jede resurse da cpu i gpu zakucaju u 100%, par sekundi je 10FPS, sljedecih par sek je 50FPS.

    EDIT
    Sad mi je i crashalo da sam morao hard reset...
     
    Last edited: Dec 15, 2019
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Gdje se moze provjeriti verzija igre? Vidim da je izasao patch 1.5. koji popravlja neke stvari. Kroz origin apdejt mi pokazuje da je najnovija verzija, ali bih da provjerim.
     
  13. Esh

    Esh HWB

  14. Forest Rummy

    Forest Rummy Novi član

    Jedva čekam.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sad imaju punu slobodu da naprave flatout od nfs-a

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Au...

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kakvo je neigrivo smece ovaj NFS Heat, totalno neupravljivo.

    Forza Horizon 4 je simulacija za ovo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    je li heat ovaj sto se dijelio prije 2-3 mjeseca na ps plus pretplati ?
    taj sto se dijelio sam igrao...presao pricu ali ima onih nekih budalastina da sakupljas i nisam vise ni usao...sto se igre tice,ispod prosjecno

    dobra igra sto se voznje tice je drive club ali jako malo igre se moze igrati...ostalo trazi da se kupuje nesto a ni serveri vise ne rade ni online mod
    a voznja mi je legla ali sam brzo presao sve i ostalo se ne moze igrati...moguce da je stara igra
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam neki dan kupio neki NFS zeleni Porsche na slici meni se čini, ali ni blizu Forza Horizon 3 koju isto igram...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
    Neso likes this.