1. MTV

    MTV Novi član

    TXTV kod RAK-a registrovao Zadruga Live 1,2,3 i 4 kanale.
     
  2. tesy

    tesy Novi član

    Ima to vec od decembra, mjesecno 10 KM .
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    To je samo pokazatelj stanja u društvu. Da se ne gleda i da im se ne isplati, ne bi registrovali kanale čiji je kompletan sadržaj ništa drugo nego shit.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    zdici and Benq like this.
  4. zdici

    zdici Aktivista

    Da mi je vidjeti ko ce izdvojiti 9.90 KM mjesecno za Zadruga 1,2,3,4 kanal :) pa ni toliko SK ne kosta
     
    Last edited: May 3, 2020
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Želudac mi se okrene koliko smo zalupani. Kako Kolins kaze, da se ne gleda ne bi mogli naplatiti. Ja ne znam može li liže od te zadruge.
     
  6. tesy

    tesy Novi član

    Strasno sto jest jest ...
     
  7. zdici

    zdici Aktivista

    Moze li neko objasniti ovo ? [​IMG]
     
    Last edited: May 3, 2020
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Možeš i tom punom brzinom, download ili upload, ali ne preko 24h :)
     
  9. zdici

    zdici Aktivista

    Video pozivi
     
    Last edited: May 3, 2020
  10. selvin

    selvin Moderator

    Pa fer osnova, kao i svugdje drugo. Potesko ces svakako iskoristit 80% linka u 24h.
     
    zdici likes this.
  11. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Kakav je kvalitet rutera sto ugradjuje TXTV? Otkako sam uveo njihov net imam problema sa stabilnoscu konekcije,oni kazu da kod njih ne pokazuje da je neki problem na mrezi? Dolazili su i mijenjali razvodnil onaj,ali to nije popravilo stanje. Osim toga,i kanali koji su u HD su poceli da koce i pojavljuju se kockice.
     
  12. zdici

    zdici Aktivista

    Slab ti signal ? Ili su ti kablovi RG 6 stari ? Kakvi su ti konektori spojevi..
    Inace im je kablovski Internet katastrofa od toga bjezi jedino im opticki Internet valja.[​IMG]

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  13. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Slikat cu sve kad dodjem kuci,ne razumijem se bas u kablove. A nije optika nego je obicni, 50/3, mada to nema nikakve veze jer je nestabilan. ADSL odjavio jer mi je bio los,ali ovo je gore hiljadu puta.
     
  14. zdici

    zdici Aktivista

    Kablovski Internet im je katastrofa vec 2 godine. Samo opticki valja!

    Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
     
  15. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Nije bilo mogucnosti da prikljuci opticki. Telemah tek uvodi mrezu,haman da cu morat da prekinem ugovor sa TXTV ako ne srede ovo. Ne placao ja nesto sto ne mogu da isporuce.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    I kod mene problemi. Znaci poslije 4 godine normalne brzine neta 80/4 sada uvece pada i na 4Mb i dolazili probali neke stvari i kazu ne moze bolje. Koja smijurija od providera. Dokle je telemach dosao sa pokrivenoscu Tuzle?
     
  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

    @dmr Telemach ima od sjenjaka pa sve do robota na ircu kako ja znam od ljudi sto imaju telamach. Za tacne adrese i zgrade moras ih nazvat.
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    @dmr imaš i BHT vdsl haman u svakoj stabmbenoj zgradi, negdje i direktna optika.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma skup bh telecom, sta mogu dobiti za 45KM tv+net


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  20. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Ja sam ih opet zvao,sutra ce kazu doci da opet popravljaju,pa vidjecu sta ce biti. A bas to sto kazes uvece je najveci pad brzine,ne mogu poziv kako treba da obavim. Da sam znao da cekam Telemach,tek sto sam uzeo ovaj paket txtv Telemach uvede instalaciju u zgradi.