Savremene pošasti

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Feb 25, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ming

    ming Veteran foruma

     
    Aldiin likes this.
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Što bi prost narod rek'o, iz prkna.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Ovaj zmijanac il vas fura il vjeruje da je zemlja ravna.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa coj'k je doktor za zemlju. :D
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    Sa toplijim danima virus se ne bi trebao ovako brzo siriti.
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Od Vas žutijeh, svašta dođe, mi bjedoliki ljudi uvijek najebemo. I da zemlja je ravna, meni rekao jedan iz G.Vakufa, Tita mi.

    Do toplijeh dana ima dva mjeseca. Do tad, ko zna, možda @Almir-a žena prebije dva puta.
     
    Last edited: Mar 6, 2020
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Amerikanci upumpali 8,3 od prvobitnih 2,5 miljardi dolara za ubrzavanje pronalaska vakcine. Kolaterala im dosla pred vrata :D
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Contagion film iz 2011 godine, opisuje stanje kao Korona virus 2020 godine.

    Ko ima vremena nek pogleda film.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ....
     
    Last edited: Mar 8, 2020
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  13. kio

    kio Komšija

    Ja nista nisam kupio, u granap idem regularno. Prosle godine sam jedva zivu glavu izvukao. Pokupio cmv virus, koji mi je uzrokovao mononukleouzu. Lijecilo me ukupno 15 ljekara, glavni simptomi su mi bili temp i grlobolja pored toga nista drugo nisu nasli. Imao sam 5-6 temp u prosloj godini do 40.5. Trebalo im je par mjeseci da skontaju da imam mononukleouzu a kroz cijeli proces sam primao 10 tak i vise razlicith antibiotika. Moj imuni sistem je razoren, dobio upalu pluca lezao u bolnici. Posljedica svega je da imam faringitis i hronicni umor.
    Tek sam sada stao na noge malo. Infektivni odjel Sarajave znam vrlo dobro. Ne kazem da nema strucnjaka, ali mene su pola tog vremena govorili da sumnjaju na morbile. Krivim politiku, jer svaku analizu moraju da imaju dobro pokrice da bi je pripisali, moraju to opravdati. A drugi krivac je nestručnost osoblja i ne gledanje sire slike o pacijentu nego samo klinicki da si saniran.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. Almir

    Almir Komšija

    @kio imao si bolest poljupca :)
     
    kio likes this.
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da ali, ta bolest se moze prenjeti i na mnogo drugih nacina, ne samo preko navedenog.
     
    kio likes this.
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Rekoh ja tebi da se kloniš onih na Šićkoj petlji, a ti nav'ro ko Džeha u grah .
     
  17. Almir

    Almir Komšija

    Onda je dobro prošao :) ona što je podlegla prije nekog vremena(svodnik skalpel) koliko me sjećanje služi bila je pozitivna na sve :)
     
  18. kio

    kio Komšija

    Hahah a jbt se. Bio na konferenciji, masa svijeta u zatvorenom prostoru a imunitet mi bio oslabljen. I nisam nista radio na ono sto vi mislite, ccc.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nije to sramota priznati, sve je to normalno, jedan kolega je tako od lake italijanke dobio picajzle, pa šta.
    Nego back to Corona
    Coronavirus: Northern Italy quarantines 16 million people
     
    Last edited: Mar 8, 2020
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Italija ce da fasuje gore od Kine. Gledam onaj video kako ljudi panicno hvataju vozove da pobjegnu od izolacije, kao u filmovima jbt. Neka je 20% zarazeno, rasirit ce virus po ostatku zemlje.
    Kada se sve zavrsi ocekujem tuzbe obuhvacenih zemanja protiv Kine, ovo ce da kosta svjetsku ekonomiju stotine milijardi.
     
    Last edited: Mar 8, 2020
Thread Status:
Not open for further replies.