Minecraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by irhadkul, Nov 22, 2011.

  1. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Vidim nije bilo do sad teme pa da reko ja stavim.
    Helem,nedavno je izasla puna verzija spomenute igre i sada kosta 20 eura(na oficijelnoj stranici),ali na recimo nekim drugim servisima kao g2play.com kosta 10 eura(koju sam ja kupio).
    http://www.minecraft.net/ ovo je stranica igre i to je samo za one koji imaju posebno puno vremena za igre a malo za stvarni zivot.
     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ja sam igrac vec godinu dana, ako imate puno kreativnosti (i vremena) ovo je igra za vas! (lol)
    Postoje 2 nacina igranja, creative i survival. U creative modu imate neogranicen broj svih materijala, te mozete letiti i graditi puno brze. U survival modu materijale morate skupljati sami (i praviti ostale stvari), nocu izlaze monsteri koji vas zele ubiti. Ako vas ubiju (a 100% oce) onda svi itemi koji su na vama su sada pored vaseg tijela i morate doci do njih ako ih zelite nazad. Takodjer mozete igrati multiplayer, potreban je dedicated server na koji se spajaju igraci te zajedno grade ili griefaju ili pvpaju :p. Igra ima preko 4mil igraca te raznih modova i nacina igranja. Ja vec od pocetka godine hostam minecraft server koji je trenutno na aktuelnoj verziji 1.00, hostname je yibis.com i novi igraci su dobrodosli.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Bio se navukao jedno 7 mjeseci :lol: da mi nije sistem pao mislim da bi poludio do sad . Kolko sam bio zaludjen imao sam piramidu ispod zemlje , visoku jedno onih 50 x 50 ako ne i vise :lol:
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    ex zaboravio si dodati da ima i hard mode,kao sto samo ime govori on je-hard,heeh.Ex prikljucim ti se veceras na server,samo kad za cvijanovica zadacu zavrsim.
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    sta nudi ova full vertija ??? ( 1.00 ) doce mi da se vratim al strah me :lol:
     
  6. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Neka sitnija poboljsanja igre,ugl ako mislis igrati a imas precih stvari od igri(npr. zivot) onda nemoj
    EDIT:
    http://pokit.org/get/?4adfc9145409d3903 ... d32ceb.jpg
     
  7. vutra

    vutra Komšija