Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. Neso

    Neso Komšija

  2. Decerto

    Decerto Komšija

    kako je pocelo,ne bi me cudilo da i ovi iz stalkera ne izbace kakav BR mod nakon singleplayera.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    "iRacing event this past weekend got 900,000 viewers for Fox Sports, became the most watched esports event in US TV history, and did so well that the rest of the eNASCAR iRacing Pro Invitational Series will air directly on Fox broadcast TV"

    Više ljudi gledalo nego UFC.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Znam da je vecini dosadno, pa evo preporuka za igru: The Council.
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Ja i jaran sutamo Division 2, nije lose...
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Radi sada kada sam skinuo normalnu verziju igre, prvobitna je bila kompresovana jer nisam imao prostora na disku.

    Moglo bi i jače od high ali ova 3gb vram su postala problem, igra me ne dozvoljava da stavim teksture na medium :/

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mount & Blade II: Bannerlord dostupan u early accesu..
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Neso

    Neso Komšija

    Budemo vidjeli kako ce da radi. Zamisli da Rockstar povuce okidac na ovakav potez sa nekim buducim GTA ili RDR :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    GTA6 je haman manja igra nego GTA5. Bice live servis pa ce se nadogradjivati vremenom. Ocito imaju u planu da muzu GTA5 online i dalje. Ali nije problem tehnologija koliko je izrade takve igre. Zato ne vjerujem da je njihovih "two petabytes" zapravo game aseti poput modela objekata i lokacija. Ko zna na sta se odnosi.
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Aha, i ja sam to citao vezano za GTA6. Sad koliko je tome vjerovat, svi oni prepisuju i prave clanke skladno glasinama sa Reddita. Rockstar ima sigurno najjaci tech. u studijima, to je Area 51 gaminga. Niko im nije ni prismrdio ni u jedan studio od ovih medija, nit oni daju intervijue. Od njih je svasta ocekivat. Koja sila moras da budes da 2000+ developera drzis pod tako jakim NDA da ama bas nista ne procuri. Sta god bude sljedeci GTA, to ce da zasjeni sve ostalo na trzistu gaminga. Ocekivanja su enormna, a dostavit ce garant. Ako se uspostavi da je onaj leak "Project Americas" tacan, to ce da grmi.
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nadam se da ce GTA 6 biti bolji od 5, da se malo više potrude vala.
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Ja im skidam kapu sto su i ono postigli sa GTA 5, imajuci u vidu da je igra radjena za PS3 i Xbox 360.
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni je samo optimizacija ono za sto im mogu reci svaka cast, igra ko igra nije nista posebno.
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Optimizacija super dok ne odeš u šumu o_O:rolleyes:
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najbolja u serijalu. Upalim IV jer ga nisam igrao, smeće, bolji je san Andreas.

    Ovaj simulator izgleda ekstra, a ne znam ko još ima net od 5mbt, svak ima preko 50.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ako mene pitas, vice city je broj jedan. Muzika, atmosfera, prica, citav taj scarface fazon, Miami, 18 godina stara, jos se drzi.

    Trebao si odigrati GTA 4, najbolja prica u citavom serijalu, dupli ending, veoma dobra fizika za 2008-mu. Nazalost katastrofalna optimizacija.

    Za mene: vice city, 4, sa, 5 pa 3.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako da me igra drži da vidim tu priču kada je grad mrtav i jednoličan a same misije kao da ih je desetogodišnje dijete pravilo
    Da ne spominjem kontrole posebno kada je pucanje u pitanju.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk