Udemy - CompTIA,ICND...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Decerto, Mar 22, 2020.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    Evo Udemy vec par dana drzi discounte po 90% na bukvalno svim kursovima i testovima. Meni naprimjer,test za CompTIA N+ bio preko 2000 MXN (meksicki peso),a danas sa discountom kosta 100,sto izadje oko 5 dolara. Preporuka svima koji su zainteresovani za networking,mogu naci sve zivo na ovoj stranici,od pocetnog A+ preko N+ pa i za Sec+. Sretno ;)

    https://www.udemy.com/


    ps: kao sto vidite link nema nikakav referral kod tako da ne misli ko da ovo share-am zbog sebe.
     
    Last edited: Mar 22, 2020
    NeTRa1der and Stihoklepac like this.
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nema li udemy uvijek taj 90% disount? Uglavnom su im kursevi po 12 dolara, koliko sam ja vidio.

    Bilo koji vid edukacije je dobra ideja, sigurno moze biti koristan. Osobno sam zapoceo par kurseva jer je firma imala account preko kojeg smo mogli enroll bilo sta, al mi bi mrsko zagrijat stolicu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Decerto likes this.
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    Ja sam svoj davno uzeo tako da se bas ne sjecam,znam da je bio poskup,barem N+ :D . Mislio sam da su ubacili ove discounte zbog virusa,nisam znao da ih stalno imaju.
     
  4. rainman

    rainman Aktivista

    Udemy cesto baca te discounte. Iskreno skoro uvijek ih vidjam, a to da ima svega ... Ima i dosta se moze nauciti. Uzeo sam javascript kurs cisto iz hobija dok ova korona ne prestane.