Crysis [All about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by kugla, Mar 12, 2009.

  1. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ja mislim da @KingT jedva ceka remaster da igra.
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma

    Sigurno :D
     
    Zer0 likes this.
  3. xman

    xman Komšija

    Ja sam izgleda jedini bez hype-a kada je ova igra u pitanju. A uzeo sam onomad 8800 da igram Crysis. I igrao sam ga ko lud...
    Ali ovo sada ce biti standardni sutercic. Port sa konzole. Nikakvo cudo i igra iz buducnosti sto je bio kec.
    A igra sama po sebi je ok bila do pojave aliena. Nakon toga meh.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kako ce ovo biti port sa konzole?
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    EDIT: Mogu njima biti primarni cilj konzole, i onda samo port za PC. Ko zna koliko ce igra uopste imati veze sa originalom. Sve ce biti novo. Od aseta do engine-a.
     
  6. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma trebala bi biti "identicna" igra, jedino eto ljudi izrazavaju zabrinutost sto remaster izlazi za ove konzole sad, a ne za next gen, pa da gura granice kao prije, ali opet ne moze se iskljuciti ni vjerovatnoca da dobijemo i port za nove konzole. Ko zna...
     
  7. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ja sam probao novi, Neon Noir Ray Tracing Benchmark koji je zasnovan na CRYENGINE 5.5 sa RTX 2080 ti, pretjerano je zahtjevan sa RT-om, nije toliko impresivna grafika u sustini, barem moje misljenje. PS4 je imao ekskluzive koje su bolje izgledale.

    P.S.
    Onaj kratki video za Crysis Remaster ili Remake, prsti od RayTracing-a, vidi se na sve strane odmah.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Taj ray tracing demo je softverska verzija, ide lose na svemu.
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    Nadam se da ce im PC port biti u velikom fokusu.

    “Crysis Remastered will feature the original game’s single-player campaign alongside high-quality textures, an HD texture pack, improved art assets, temporal anti-aliasing, SSDO, SVOGI, state-of-the-art depth fields, new light settings, motion blur, parallax occlusion mapping, and particle effects (where applicable). Further additions like volumetric fog and shafts of light, software-based ray tracing, and screen space reflections deliver a major visual upgrade to this classic FPS experience.”
     
  10. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ja iz svega ovoga u postu od @Neso vidim samo "software-based ray tracing". Znaci od RT-a nista i sto su ga nazvali remastered, a ne remake?
     
  11. xman

    xman Komšija

    Zato sto je remaster u pitanju. Ocito.
    Nabacat ce te neke graficke dodatke iz Nesinog posta originalnu igru.
     
  12. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Nisam sad citao previse, ali zar nisu napravili cijelu igru ponovo u najnovijem engine-u? Ako jesu onda bi to bio remake.
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Bice remaster, Crysis 1 nije ni priblizno dovoljno ostario za remake. Vjerovatno ce portati source code igre u Cry Engine 5 i tu raditi modifikacije.
     
    Zer0 likes this.
  14. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Hajde da se malo i nasalim, mogu napraviti Crysis-u sa poligonalnom grafikom kao u Minecraftu i jos dodati RT i definitivno opet imamo "but can it run Crysis" situaciju.
     
  15. Zer0

    Zer0 Aktivista

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    "In-Engine" ..sto je toliko kriju.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

     
    FearLess and Picoooka like this.
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Last edited: Jun 30, 2020
  19. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ocaj...
     
  20. Neso

    Neso Komšija

    Auu sto izmasakrirase igru, pa bolje vanila izgleda. Valjda nije to to?! Budemo vidjeli ovaj oficijelni gameplay, valjda nisu ovoliko usrali.