R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    onaj koji ti je prodao preko supporta, jer njima je dovoljno da zna stare podatke, cd key
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Zato i prodaju jer mogu vratiti acc na osnovu starog logina.
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    A kakva je neka caka sa generiranjem biliona dolara na zynga pokeru...neki su nesto napravili i bukvalno ti mogu ukucati koji god hoces iznos i prebace ili preko fb accounta ili valjda preko stolova ono klasicno

    Projatelj mi nesto pokazivao,kupovao on i sebi i jos nekim

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    Uh vala je degenek iz raja izasao :) Ja se osipam na te parazite!
     
  5. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Moja zadnja kupovina na piku je bila BF4 Premium od ovog lika .. key iskoristen.Poslije se sve svelo na vrijedjanje polupismenog primitivca i ubjedjivanja da ja nesto kao pokusavam.

    https://www.olx.ba/profil/casanovaZL
     
    Last edited: May 26, 2020
  6. Vedo

    Vedo Moderator

  7. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ma jasta to su ti pik experti.Nakacili medalja nekakvih,a sve sumnjivog porijekla.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Bezbeli je neko od bajramluka hajrovao Vedin acc, valjda se naigra do sljedeceg lika..

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Od ovog lika sam imao 5-6 kupovina, 2 gamepad a, i ostalo igre, uvijek pošteno sve. Doduše ja sam samo key kupovao, nikad acc.



    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jednostavno smo stoka od naroda.

    Za sitne pare prodajemo obraz.

    Ja sam uzeo psn acc, promjenio sam e-mail i svoj broj stavio valjda me ne zezne nekad poslije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Dajte GTA VI, samo da hype imamo ...
     
    Neso and aNaToMiC ! like this.
  13. Neso

    Neso Komšija

    Bice razmak haman 10 godina izmedju V i VI kad izadje novi GTA :D Mislim da bi za neke 2 godine mogli vidjeti GTA VI, taman dok se nove konzole fino prodaju. Obzirom na vrijeme i novac koje su imali na raspolaganju, ocekivanja su ogromna.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Zato ona tvrdnja, da je GTA 6 manja igra nego petica i da ce sadrzaj dodavati vremenom (live service), ima smisla.
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Sto se mene tice neka bude live service, samo da naprave ziv svijet, pun sadrzaja i da ugode nama koji igru kupujemo primarno radi singleplayera.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Live service i single player, oksimoron.
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    I to samo takav oksimoron! Izgleda da 10 godina developmenta i astronomski budzet nisu dovoljni da se dostavi kompletan produkt. Ako su rumori za LS tacni... Vrlo je moguce da nam je ovo buducnost next gen. igri, makar ovih ogromnih AAA naslova.
     
    Last edited: Jun 3, 2020
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Davno se pisalo da bi sljedeci gta mogao cak biti mp only

    Sumnjam ja da ce oni ulagati u sp


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Bice singleplayer, to je garant, samo “koliki” singleplayer. Ovaj put prije kupovine igre po punoj cijeni cu da dobro prelisam review-e. Ja im ne dam 6 banki za par misija. Nek se ebu, ima se sta igrat ha ja
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    GTA V preko 30 sati, rdr2 preko 50, u čemu je problem?