All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Haker

    Haker Veteran foruma



    Ford :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Koji glup test, prvo ne znamo stanje tih auta, koliko su bili pred smrt i ovako, a to da honda ima odlične benzinske motore svi već znamo. Nego meni je to mučno gledat, valjda profi deformacija, idioti zbog par minuta slave unište tri auta...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Stevie_Ray likes this.
  3. selvin

    selvin Moderator

    Hajde @dams82, komentarises tako jer je Ford prvi crko. Da je bio Pezo u pitanju, bila bi druga prica :D Ta 3 auta sa videa zajedno vrijede manje od satnice ovog lika koji vodi carwow :) A i vrijede zajedno manje od iphone crash testa na launchu, tako da i nije neka steta.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Neka malo zabave...Dams previse ozbiljan,ostario...halalite mu

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Kakve veze ima što je Ford,misliš zato što sasvim slučajno vozim Ford,pa ne vozim takav niti bih vozio,ne gotivim Ford benzin,ako mene pitaš taj motorić u Pežou je jako zanimljiv,zadržao se dugo i ugrađivao u mnoštvo modela PSA grupe.... A o Hondi sam već iznio mišljenje... Ne pripadam ti ja tim sektama koje gotive jedan brend i kunu se u njega... I da,nije neka materijalna šteta jer to su garant auta koja nisu prošla tehnički i zavšit će na otpadu,ali mi je svejedno mučno gledati kako ih ubijaju za par minuta slave...
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Ma de ba, zezam te zbog Forda :D Sta me briga ko sta preferira i voli. Svi bismo mi vozili nesto drugo da imamo vise para.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kakve su ovo prevare sa ovim autima i mega akcijama :D
    pa iste cjene kao i prije akcija :D
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Isto kao i sa tehnikom. Marketinski trikovi za one koji ne prate trziste.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Piše na početku videa da auta nisu za voza je i da bi išla na otpad, ne vidim šta je onda tu problem. Nije živo biće pa da ga muče pred smrt. Meni je zanimljivo gdje se sve može Coca-Cola koristiti.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    pratim pratim, pa se ibretim kao mega sega akcija :D sa 36 na 29, wow, :) A cjena bila 29 :D i tako :D

    Mozda su vratili cjene na prvotne, pa onda kao ajmo ispocetka akciju :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    "idioti zbog par minuta slave unište tri auta"

    Ta tri auta su sa otpada sklonjena sa ceste zbog sigurnosnih razloga. Nije to Bosna. Da se nisu zayebavali ovako sa njima, bili bi pod presom. Obicno ti moras platiti otpadu da ti ovu kantu odvuce a ne da dobijes nesto para za limariju. Sjecam se, još su prije 15g na TG kupovali auta po 1€ koja se kod nas i danas vozaju.

    A ko gleda carwow zna da je u pitanju zezancija. Nije ovo niko svatio kao testom.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma video je zajebancija, tamo za auta koja ne mogu proći tehnički ti radije poklone jer ih skupo dođe i da ih se riješe.
    Možda bi bilo relevantno da su dva tri nova, ovako ko zna.


    Mercedes je onda najbolji :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  13. dams82

    dams82 Komšija

    Ja ne gledam,gledam kako moje mušterije vožnjom uništavaju vozila i pokušavam za neke novce za ih spriječim u tome kako bi to što duže trajalo :)
     
    Haker and NAILS like this.
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Lijepo je to kada vas ima. Ne znam danas ni jednog majstora da tako razmišlja. Mrsko im raditi. Mislim da je Quler rekao: Nema više majstora, samo mjenjaci dijelova.
     
    aNaToMiC ! and dams82 like this.
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    ima i ova 508, dobro ocuvana.
    [​IMG]
     
    Bio_Sam_Zmijanac and zippoo like this.
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne znam za auto, al ova na prvoj slici izgleda da je gazi dobro :D
     
    Bio_Sam_Zmijanac and forzamilan like this.
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Razdrndana, trapovi otisli. Auspuh fi 70 citavom duzinom i nema zime da su dizne prociscene.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    Bio_Sam_Zmijanac likes this.
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Danas nece klima nikako hladno da puse, koliko god je niska temperatura, topao zrak izlazi..

    Da li treba samo napuniti ili je ipak neki veci kvar?
     
  19. kio

    kio Komšija

    Kada si zadnji put punio, koje auto. Malo vise informacija.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne znam kad je punjena jer je auto prije pola godine kupljeno. GOLF 6.