Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Running (Adidas) samo nastimas mountainbiking/biking umjesto running radi super.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Strava je popularna ali je nisam nikada koristio jer mi ne treba silna statistika. Ako treba samo za kilometrazu, koristio sam par godina Endomondo. Jednostavna i tacna. Ali sada samo brzinomjer pratim pa ne znam da li su je pokvarili.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ovo je i preko notification centra. Nisam nikakvu app skidao vise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sports tracker i endomondo sam koristio
    Sada vidim da je strava popularna najvise,nju sam isto prije koristio i radilo je


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    A40 je promasaj, ne znam kakav je A41. Za te pare bolje uzeti Redmi Note 8 ili A3. Animacije stopaju, Messenger zaledi, kamera spora, Wi-Fi se cesto diskonektuje itd.
    Da dodam i da nema Always On kao sto ga nemaju ni A10, A20, A30s i sl.
     
    Last edited: Jun 8, 2020
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Od prosle godine nosam A40 i nikad se nista od toga nije desilo. Nosao ga na Androidu 8, 9 i sada 10. Nikad animacija nije zatrzala.

    Od duplog pritisnka na power dugme do slikanja prodje tacno 2 sekunde. Nesto je kod tebe bio ubagovan.
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    A20 isto ima neki problem,izbqcuje gresku da se pregrijava a telefon 'ladan ko mezar
    Na yt gledam sinoc,otvore telefon i sastruzu lem sa senzora temperature i onda proradi haman

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    S9 se meni grijao recimo kod 9gag App toliko da je bilo neugodno držati pod rukom dok sajomi led ledeni nigdje veze.
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    fazon je sto se ovdje telefon ne grije ali pokazuje kao da je pregrijan
    tako sma razumio gledajuci yt klip...i onda oni odleme senzor koji to pokazuje i telefon nastavi normalno raditi
    tu gresku izbacuje i prilikom punjenja telefona

     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    South Korean court to decide whether to jail Samsung heir JayY Lee..

    ..again :D
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

  12. Vedo

    Vedo Moderator

  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pokusaj soft reset ono volume down+power drzi 10ak sekundi pa ako resetuje,pocni od pocetka
    i moj ti je savjet da uvijek kada prvi puta setujes telefon,obavezno iskljuci wifi a i izvadi karticu iz telefona,jer je nastimano da internet podaci budu upaljeni i onda ako ti pocne vrtiti kakve nadogradnje i pizdarije ,ode kredit u sekundi
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Na pretplati sam pa nije problem sto podje skidati, a iz recovery moda sam evo treci put resetovao telefon. Jednostavno ne postoji nacin da se ovo ugasi osim da disejbluješ Android Setup.

    Konektujem se ja i na WiFi i samo stoji tako. Jednom mi je uspjelo da podje skidati i stane. Kaze ima 400MB za download i da se konektujem na WiFi da skine (i ako sam konektovan na wifi). Ali mi je ponudilo opciju "download with mobile data" kada kliknes onu malu strelicu "^". Ali sam tada disejblovao ko zna sta sve u sistemu, i hajde reko da resetujem opet telefon da ne budem u buduce imao problema pa cu skontati nekako. I evo ćući tako. Guglam dva sata, nista.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Koji ti je to telefon?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Reznor

    Reznor Overclocker

  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovaj sto reznor spominje.

    Inace ovo nije Samsung problem vec problem desetke. Tacnije playstore problem. Najvise zahvata Motorolu i Xiaomi. Ima isti klinac i na one+:
    https://forums.oneplus.com/threads/...app-updates-are-ready-connect-to-wifi.940291/
    https://www.reddit.com/r/tmobile/comments/9uj9vw/cannot_get_android_setup_app_updates_are_ready/

    Nokia: https://community.phones.nokia.com/...d-setup-app-updates-are-ready-connect-to-wifi

    itd

    Sto se bloatwarea tice, ovo je sve nakon instalacije:

    [​IMG]

    Ako ima aplikacija u pozadini, ne smetaju. Vec si par puta spomenuo da te smarao. Ne znam kod koga si kupio, moj je od eroneta i evo od dana kada je izasao, bez problema osim ovog sa Androidom. Nikad zatrzao nije niti je bilo kakvih gresaka. Ima jos puna kartica u njemu i sve radi evo ko sat.

    [​IMG]
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Imal ko proxy kakav da posudi da instaliram app sa US trzista ? :D

    hvala :)

    p.s. treba mi samo jednokratno
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa imas milion besplatnih vpn-ova