Ljetovanje...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by mobsterc, Jun 7, 2016.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A sta bi ti to bgt uradio, mozes se samo okrenuti
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sljedeci put ne bih isao negdje gdje se tako ponasaju prema meni, gdje te tretiraju kao govno i nizeg od sebe.

    Pa nisu jedini na svijetu majku mu hebem, niti je pod moranje ici u hrvatsku, i je li to bas pod moranje ici na more na ljetovanje lupam svake uboge godine. Razumijem, nismo svi isti, svako ima svoje, ali konstantno ici negdje gdje te govnaju mi je presmijesno.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  3. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Jos neko rece kao da ides medju svoje :)
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Granicna policija i carina su inace ljubazni kao zatvorski čuvari,tako da me ništa ne iznenađuje a ko je jednom bio u Madjarskoj i doživio njihove granicare zna da je sa Hrvatskom bas ko sa svojima.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sve ovisi dokument koje drzave izvadis.
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja nikad nisam imao problema. Btw ima li ko kakav prijedlog za Pelješac?
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma u zivotu nisam imao problema sa Hrvatima, a dok nisam u Njemacku otisao, prelazio sam granicu 4-5 puta godisnje. Ili bilo gdje drugo uostalom.

    Ove godine nista od Bosne zbog korone, ima li neko iskustva sa Spanijom? Vidim i Portugal je pravo jeftin, ali to nemam koga pitati za iskustva.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Portugal je top, nema fule, dosta poznanika je islo i svi su prezadovoljni a i ja sam odusevljen sa slikama i svim sto su zabiljezili. I kod mene je na listi kad tad :D

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Ako voliš taj "beach" turizam, jug Portugala Algarve obale su top, samo računaj da je to okean i da je temperatura vode max. 19 stepeni. Sjever Sardinije ko ima priliku da ode je raj na zemlji.
     
  10. irhadkul

    irhadkul Komšija

    i mi smo sad u septembru kontali portugal, ali dabogda. Ako bude isli bi sa autom poluostrvo citavo, valjda se sta mogodnem odmoriti :)
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gledam, tuga, kao da sam u septembru došao. Koji Čeh i Švabo ostalo sve hrvatske table, na plaži ima ljudi ali duplo manje

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Orebić ti je top imas stalno liniju za Korculu, Viganj je dobar za sportiste, Lovište za mir i tišinu.
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nego, da li se moze preci granica u HR da se ode u turisticki posjet kod prijatelja.
     
    EL NINO CFC likes this.
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma nama kupanje najmanje bitno, okupam se jednom dvaput reda radi. Meni plaza dosadi poslije dva dana. Danju neki obilasci, nocu restoran, setnje. Gledali smo i gore sjever Njemacke, ali iskreno ne izgleda nimalo primamljivo, a nije jeftino. Ima i opcija da idemo 3-4 dana u Amsterdam, 3-4 u Pariz, nije nam daleko.
     
    EL NINO CFC likes this.
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Obišao sam sve na Pelješcu, nego kontam neko ima smještaj na preporuku.
     
  16. dino31

    dino31 Aktivista

  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Završeni izbori.
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ima li ko iskustva sa agencijom Golden Tours iz Tuzle, jesu li pouzdani ?
     
  19. becke

    becke Aktivista

    Roditelji godinama putuju s njima u Tursku. Nikad nije bilo nikakvih problema.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam preko njih isao u Tucepe, nije bilo problema.