Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Next gen naslovi kalibra TLoU2, RDR2, GoW itd. ce morat ida idu gore sa base cijenom. To su ipak gotovi blockbuster projekti sa ogromnim singleplayerom, ne moze se ni porediti sa EA naslovima, mrtvi cash grab.

    Evo igram TLoU 2 i ne mogu da vjerujem koliki level detalja je u igri, a i sama velicina levela, ispoliranost, grafika, fizika, cutscenes, animacije... I to je sve top notch kvalitet, blockbuster kvaliteta, ne pretjerujem. Bog zna kroz sta je dev. team prosao da bi ostvario ovako kolosalan projekat, a igra je veca 50% od keca. Zamisli next gen. velike AAA naslove od ovih jacih developera. Ja iskreno nemam problem platiti cenera vise za naslove ove kvalitete.
     
    Vedo likes this.
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    NBA 2K igra koja pliva u mikrotransakcijama i jos povisili cijene. Hahahaha
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Bude li bas next-gen grafika halal im jos 10 USD. A budu li trazili 10 USD za vecu rezu i bolji AA e onda ce biti fail.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ovako je preskupo, ne pamtim kad sam uzeo nesto po punoj cijeni. 2k ima reklame u igri, a la youtube, tako da od njih ne cudi.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Gledam djeca u apex mjesecno u prosjeku trose 40$ na skinove

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad je pocela digitalna prodaja igrica nisu nam smanjili cijene a njihov profit je veci. Jer logicno bi bilo da je digitalna verzija jeftinija. Nemaju troskove proizvodnje, transporta itd. Tako da je to poskupljenje za nas u sustini bilo.
     
    bhd and zoi like this.
  7. Neso

    Neso Komšija


    Q: The price for the next-gen versions of the game drew a lot of attention - could you confirm whether this is the expected price from 2K for next-generation titles?

    A: 2K’s suggested retail prices for its games are meant to represent the value being offered. With nearly endless replay value and many new additions and improvements only possible on next-generation consoles, we believe our updated suggested retail price fairly represents the value of NBA 2K21
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Pa logicno, necu valjda ja sa 30 godina u guzici placat skinove hahaha. Radi djece imaju tolike zarade od mikrotransakcija. Znam licno primjer momcica koji krade kartice od roditelja da bi placao ta govna. GTA Online, Fortnite, PUBG i ostale izd.kotine igraju 90% djecurlija. Radi tih novih trendova i lakog novca za mnoge studije, kao rezultat imas poluzavrsene igre koje dolaze na trziste.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Hebes skinove, gledam ljudi placaju oko 100$ mjesečno na cheatove.
     
    bhd likes this.
  10. Neso

    Neso Komšija

    Zadnje sto sam igrao online je Division 2, sa haverom iz Sarajeva. Otisli u onaj Dark Zone da se pucamo sa drugima, ma ne mozes ljudima nista. Imaju likovi opreme sto su nakupovali, nema sanse igrati sa onim dropovima od questova. Bas moras placati za gear. Iskljucim igru i vozdrica. Ti je bilo prvo sto sam igrao online nakon nekih 8 godina. Not for me. Platis igru 60 dolara i jos moras placati za DLC i mikrotransankcije. Pa mogu na more otic par dana i provest se za cijenu jednog “komplenog” iskustva u igri. Brat bratu $300 treba da sve zivo pokupujes.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    According to Bloomberg, Sony is considering a bid for Hong Kong-based holding company Leyou Technologies, which owns Warframe developer Digital Extremes. The group also lists Brink creator Splash Damage among its subsidiaries, and has a significant stake in support studio Certain Affinity. The multiplayer focus of these teams would certainly plug a gap in PlayStation’s portfolio.

    https://www.pushsquare.com/news/2020/07/sony_considering_bid_for_warframe_brink_developers
     
    Neso likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nice[​IMG]
     
    Ragnarok and Decerto like this.
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jesu li ikako pokazali straznji dio konzole?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Nisu

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sony izbacio[​IMG]
     
    Zer0 and Vedo like this.
  16. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Nema only on PlayStation!
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  18. Neso

    Neso Komšija

     
    Aldiin likes this.
  19. Esh

    Esh HWB

    Blast from the past:

     
  20. Decerto

    Decerto Komšija

    kakvo je cudo plejka 2 bila :D
     
    MakaveliTheDon likes this.