Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Meni nista nije doslo od nove godine,dok su bratu dosle 2-3 posiljke i u onom lockdownu i neki dan isto jedna,kaze skoro narucio

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Meni je sve doslo osim posiljke iz UK iz marta
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Valja naci neke alternative, mora Bošnjo zeznut stvar jbg

    Tražim neki android box

    Amazon fire (pesoto)
    Mi box S model



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Za majku sam naručio početkom 6-og nešto, shipping je u Njemačkoj, još nije stiglo. Pa nebi samo žugao na ove naše poštare, i vani nije baš ažurna toliko. Tko zna na kojem koraku je ovo zapelu, i na koga zapravo treba žugati.
     
    bhd likes this.
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam krajem februara uglavnom prije lockdown naručio sitnicu iz Kine za DE nikad ni traga ni glasa sreća sitno nesto par dolara
     
  6. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Stiglo od 4.5., refundirao od 12.4.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mom ćaći prosli petak stigao kacket s alija kojeg sam narucio jos u februaru.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Oko 20E je dostava na CU sada, a kad odbijes VAT na vece cijene je to ok. Malo su u posljednje vrijeme spori dok sve pripreme za slanje, ali su meni dvije narudzbe stigle za 7-10 dana (od dana slanja do stizanja u Sarajevo).
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da li je iko pokusavao naruciti nesto sa ebaya/ali-a?
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Meni stigao paket sa Aliexpress naručen 11.06.
    7 dana se ganjam sa poštom, poštarom i 1312.
    Cirkus
     
    Last edited: Jul 9, 2020
  11. exwizzard

    exwizzard Komšija

  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja naručio dvije pošiljke koje stanu u običnu kovertu sredinom aprila iz UK. Jedna stigla prije dvije hefte, a za drugu sam vratio novac još davno, međutim i ona je stigla neki dan.
     
  13. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Stigla mi posiljka sa ebaya iz UK za 20 dana, a sa aliexpressa iz Kine za mjesec
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni stigla pošiljka isto iz UK koju ram refund odradio prije više od mjesec jer je kasnila dva mjeseca...

    Sent from my Huawei P30
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Sjeca li se neko od ovih starih prdonja, kada su uz prazne nove audio kasete dolazile naljepnice, oni stikeri za slova ? E to mi treba :D

    Trazim vec duze vremena stickere slova koja su do nekih 4-5mm širine. Sve sto nalazim je oko 10+ mm a trebaju mi mala slova. Sjetih se da su stikeri dolazili uz kasete koji su bili oko 3mm ali ne mogu nigdje da nadjem takav model.

    Je li koristio neko nešto slicno? Zadnja mi je opcija da kupim te velike i da rezem ali je to vec peglanje.

    Znaci ovo trazim:

    [​IMG]
     
    Last edited: Jul 8, 2020
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Hehe prdonja stari...bilo je davno kod nas u jednoj knjizari.Pogledam ti sutra pa javim.Danas ne mogu.Sutra sam slobodan pa vidim.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Poštar ostavio obavijest, lokalna pošta ne radi, zamjenska ne zna vaća me na prvu, broj telefona preusmjerava na Fax, 1312 niko s ene javlja.
     
  19. kvaju

    kvaju Komšija

    https://camelcamelcamel.com/ ovo sam slučajno upratio, dakle na Amazonu da prati cjene određenih artikala, i ako dođe do promjene dobiješ obavijest.
    Zgodno ako netko koristi https://pesoto.com/ba/bos/index.html ili slično. Ja se nekako još ne usudim naručiti ništa preko ovog, čekam još pozitivnih dojmova :D
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jaran narucio withings vagu preko pesota, stigao paket za 7 dana u bih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk