Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Kao i svaka druga ubisoft igra
     
  2. Neso

    Neso Komšija

    Ja nisam ni jedan igrao. Gotivim Vikinge, pa sam bio nesto ko zainteresovan. Elem kako vidih ovaj gameplay, tanko....

    Ima dobar sales na Steam-u. Kupih Witcher 3 GOTY za $15 i nekih starijih naslova po par dolara, neka ih u library-u :)
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa ne znam zašto da očekujete od AC serijala neke ogromne grafičke pomake kada igre grafički zaista lijepo izgledaju ? Novi engine i nove tehnologije znače itekako veliki skok u troškovima razvoja. Npr, AC3 i AC Black Flag grafički su gotovo identični, ali Blag Flag je baš djelovao svježe zbog dobrog settingsa, priče, muzike ... AC franšiza je meni uvijek solidna bila, sa dobrim brojem odličnih nastavaka ako AC2, Black Flag, Odyssey.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Upravo igram Odyssey poslije RDR2 i dvije klase je losiji od RDR.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Naravno da je bolji, jer je osam godina bio u produkciji. Cijena obje igre jeste ista, ali onda neka ne kukaju što je u osam godina R* napravio dvije igre jer imaju očekivanja da im se igre prodaju u 30mil+ kopija. Šta je garant da će se neki AC naslov u barem 10 mil primjera ? Može probati Ubisoft i svakih pet godina praviti brand new AC naslov, ali ne vjerujem da mogu toliko ući u pop kulturu i hype napraviti kao R*
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    AC je genericka igra kao COD koja izlazi skoro svake godine. Svježina nula. Nije to vise taj AC iz prvih dijelova. Prica nema vise nikakve veze. Grafika je ok, ali sve je ostalo isto.

    Dok R* ima tri RDR igre, ovi su ih masno nakucali: https://i.ibb.co/tqJmLgg/image.png
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nemam sta kukat, bolje jedna-dvije igre u generaciji, nego ove sablonske. Uzmes igrat AC poslije TLOU2 l, GoW, RDR2 i izgleda kao last gen igra. Nije to samo grafika, nego animacije, detalji, voice acting, ma sve. Sad je AC jedan jako prosjecan RPG. Ni parkoura nema vise toliko, pa se bas nicim ne istice.
     
  8. Neso

    Neso Komšija



    Definitivno su trebali ici na 3rd person view, nemaju oni jos iskustva za FPS. Ovako samo isticu mane igre, borba je truba.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    I W3 je bio traljav. Pogotovo sa konjem. Tu igru vadi prica i beskonacne cut-scene. Mene iskreno ovo ne cudi i sumnjam da ce zaposliti boljeg animatora do Novembra.
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Rekli su da idu na first person view, kao da bi istakli vertikalnost mape. Ovako mi gameplay izgleda nekako zaguseno, suzbijeno... Bas mi ova igra nije za prvog lica nikako, makar meni.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Zato sto je FOV 60. Sacekaj PC verziju.
     
  12. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Nada zadnja umire :D ... NADO GDJE SI!!!
     
  13. Neso

    Neso Komšija

  14. Neso

    Neso Komšija

  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Zar ima iko osim Sene da se raduje Far Cryu?

    Meni dosadna skroz igra i svaki naslov na isti fazon.

    Ovaj prosli repetetivan do bola. Jedno te isto idi i osvajaj ona naselja od pobunjenika.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ko je Sena, Neso?
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Neso je Neso, A Sena je Sena

    Sent from my Huawei P30
     
  18. Neso

    Neso Komšija

    Ne razumijem? Valjda znas Senu, covjek je dugo na forumu.
     
    Last edited: Jul 13, 2020
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Zna on Senu vec vjerovatno pita da li je Sena promjenio nick kao par clanova na forumu.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma vidim El Nino spominje Senu za FarCry a samo Neso posta o toj igri :)
    A Senu nisam dugo vidio na forumu.
     
    Last edited: Jul 13, 2020