BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. zdici

    zdici Aktivista

    BH Telecom moja tv download uzas[​IMG]

    Poslano sa mog SM-G985F koristeći Tapatalk
     
  2. DSA

    DSA Aktivista

    Xxxxxxxxx
     
    Last edited: Aug 6, 2020
    bhd likes this.
  3. zdici

    zdici Aktivista

    Raskid moje tv kakvi se penali placaju ? Ugovor potpisao prije 2-3 mjeseca sa jednim STB uredjajem. Ugovor 24 mjeseca.

    Poslano sa mog SM-G985F koristeći Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zavisi koji si paket i jesi li uzeo neki uredjaj uz ugovor, mobitel, TV?
    Mislim da ces morati platiti stb 10KM za svaki mjesec ostatka trajanja ugovora od tih 24mjeseca, mozda i za fiksni telefon ako ga imas u paketu.
    Trebalo bi biti navedeno na ugovoru.
     
  5. zdici

    zdici Aktivista

    Nisam nista dodatno uzima paket je full mojatv+tel+net. Brzina 50/8

    Poslano sa mog SM-G985F koristeći Tapatalk
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Zavisi i zašto raskidaš, ako si imao mnogo kvarova i prekida pa prijavljivao kvar koji nije otklonjen onda odjaviš i kad pošalju da platiš penale žališ se uz izgovor da je do njih i na kraju te oslobode penala. Ako onako raskidaš onda plaćaš sve što si dobio kao pogodnost, neki popust ili dodatnu uslugu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    @dams82 ako tako bude radio 99% će platiti sve penale.
    Najbolje nazoveš 1444 kažeš svoje podatke i tražiš da ti dostave koliko moraš platiti otkazivanje usluge.
    @zdici problem koji imaš nije do konekcije, tako da džaba otkazuješ ugovor
     
    Last edited: Jul 21, 2020
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam tako uradio, imao strašnih problema, smanjivali mi račun 2-3 puta zbog kvarova i na kraju otkažem uslugu, dođe mi koverta da platim preko 100KM penala (imao popust na ugovor) , ja podnio žalbu i stavio dokaze da sam se žalio, a nije mi otklonjen kvar i na kraju platio oko 5 KM par za dana korištenja u zadnjem mjesecu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    Vidim da je wifi i Jitter 48ms... jesi li testirao brzinu direktnom vezom preko mreznog kabla?
     
  10. zdici

    zdici Aktivista

    Jesam drug palio PC i mjerio isto bilo download los upload uredu..tek kada sam istekao iz struje i ponovo upalio konekcija se stabilizovala..
    Pogledao downstream imao sam oko 29000 gresaka..

    Poslano sa mog SM-G985F koristeći Tapatalk
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    Stihi je najbolje upoznat sa tehnikom telecoma i kako oni to rade. Na kablovskoj npr ako imas tih gresaka (vidi se samo u Ubee modemu) to je onda znak da je bio neki problem na liniji, neko je podesavao frekvencije itd, a isto tako moze biti i do samog modema. Ako hoces mogu ti poslati svoj primjer sa greskama koje modem ocitava (kablovska), ali nema nikakvih problema sa brzinom neta, a s obzirom da Stihi kaze da ti nije problem u konekciji, onda zna o cemu se radi pa ce ti pomoci da se rijesi.
     
  12. exwizzard

    exwizzard Komšija

  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Šteta što nije HBO povoljniji.

    Doduše da nema skidanja svakako bi se HBO uzimao

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ništa za sitnu buraniju na osnovnom MojaTv net paketu

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Evo predjo i ja opet na pretplatu
    Uzeo extra s paket bez obaveznog trajanja,22 KM mjesecno a ima 500 minuta i 3 GB Interneta po punoj brzini

    Meni i vise nego dovoljno

    Ne znam samo sto ovo ne uradi prije 2-3 mjeseca,nadavao sam se para na one dopune

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Pretplata je zakon, Ultra je za djecu i penzionere.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja isti paket samo na 24mj sa 6GB i 800 min/800sms.Mada meni vazda fali pa dokupim na drugom simu na haloo mrezi.Nekakk bi mi optimalno bilo 10GB neta.A minuta imam otprilike oko 400 mjesecno.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma ja sam bio 7-8 godina na pretplati pa onda se skinuo,jer mi nije trebalo,imao ili sluzbeni telefon ili nisam bio u BiH ili nesto trece

    Sada mi opet treba veca kolicina minuta i neta manje vise,kada nisam kuci a to moze 1-2 GB,mada je uvijek bolje vise

    Uzeo sam bez obaveznog trajanja,necu da se vezem zbog 2 KM a ne znam kada ce opet biti da mi ne treba,samo odjavim

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mi u firmi imamo neki ludi paket, imam 43GB interneta mjesecno :D
     
    zippoo likes this.
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Obzirom da sam na moja tv full paketu sa obicnim ZTE modemom.

    Da li bi nešto mogao izvuci kupovinom fritzboxa 7330 modema?

    Citam gore konfiguracija je zeznuta sa mrežom?

    5.50km mjesecno BHT traži što mi se ne isplati kad navedeni modem mogu uzeti za 30km :)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk