All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Mujka

    Mujka Komšija

    a da nisi ti deda ? :D
     
    Haker likes this.
  2. selvin

    selvin Moderator

    Kako je dobio vozačku uopšte?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam stvarno, ja mu je prvi ne bih dao. Kakvi su ti zakoni. Ujko mi ima 91 sa 90 mu je produžili. Jednom me vozio nikad se više nisam isprepadao u životu
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Mamin dajdja isto voza. Blize je devedesetim. U Swe se nalazi, žali se hoce da mu uzmu vozacku. A on do Bosne dodje sa Brava-om.

    Ima pet sijedih u glavi. Bolje pamcenje nego naše.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U Njemackoj milion baba i djedova u autima, biciklima. To je samo kod nas "nenormalno".
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čuj u Njemačkoj voze dede pa je normalno. Ako čovjek jedva hoda, slabo vidi i ima reflekse ranjenika kako je moguće da je normalno da vozi auto?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kolegici na poslu svekar ima 92 godine i vozi Yuga45 samo desnom stranom i to rano ujutro kad nema nikog na ulici.
    Sve je dobro dok je osoba svjesna svojih mogucnosti, jer u tim godinama refleksi su dosta oslabili, a dolazi i do kognitivnog deficita pa se desi tako nesto da naspe aditiv u adblue rezervoar.
    Sa druge strane kad vidim mlade ljude da u Teslu pokusavaju nasuti goriva onda neka voze i djedovi i nene.
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Mozemo se oporezovati na forumu da ti kakvog Yugu 45 kupimo, a šta imaš protiv krmećih sendviča. Jbg, ja bi svašta jeo da preživim tamo.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sta ces, nekad nema ni tih sendvica...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    nivla likes this.
  10. nivla

    nivla Komšija

    .....
     
    Last edited: Jul 27, 2020
    Bio_Sam_Zmijanac likes this.
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Koliko je to nerazumno skupo? Jbg, ono što je jeftinije uglavnom i treba ulaganja kod bilo koje marke, a ja bih prije uzeo skuplje i ne gubio vrijeme po servisima odmah u startu. Na kraju će te izaći na isto u parama, a uštediš na vremenu :)
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    @SamiRX-8 naravno ali 15 milja za auto iz 2008 sa ko zna koliko km na satu i odustanem. Da sam išao na tu lovu radije bi auto iz 2015 ganjao. Svakako mi je sad svejedno šta vozim samo da se ne kvari.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Svakako da je to puno. Mislim da za 10-11k možeš ubosti facelift model, gdje su ispravili neke mušice tj. od 2008 pa nadalje.

    edit: https://www.olx.ba/artikal/35498458/alfa-romeo-gt/ , ako ti ne treba dodatni par vrata :D, fino se nazad sjedi a i gepek je ok
     
    Last edited: Jul 27, 2020
    Haker likes this.
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Šta pljujete po Alfama, ja bi je sutra 159 kupio da imam pare, meni je to top auto za uloženi novac.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ne vidim ja da se pljuje po alfi 159 nego se komentariše. 159ka je bas super auto, vidio sam ih dosta sa preko 300k na satu u super stanju.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    Haker likes this.
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    bhd likes this.
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

  18. xman

    xman Komšija

    Ima. Negdje sam procitao da su par godina bili broj jedan uvozno auto u BiH.
    Ova moja 307 ima ev 19 god. Nema hrdje. Sve full ispravno.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sta kazes za ovaj:
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/...IKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios

    Meni odlicno izgleda, naravno uzivo to nikad ne bude kao na slikama. Al po ovim cijenama bi se isplatilo kupit pa ulozit hiljadu eura, i vise ako treba.

    Problem je sto opet "zaglavis" sa autom koje nista ne vrijedi, sredjivao si ga samo sebi. :D
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa evo stivi kupuj, ovo čak i sirotilja u njemačkoj može kupiti. Da ne jedeš džaba te sendviče s' krmetinom.