All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne mozes ni skontat koliko trese :D Isao sam i ja gore prijebpar godina, ne znam jesam li 10kmh presao, a kao sto kazes, izlomljen kamen je put.
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Ja se sjećam za vrijeme rata je stari ovako poderao gumu na makadamu, zadnja bila, nije ni osjetio dok nije bila skroz poderana... Tako da me ne čudi da ti se ovo desilo...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sve to, ali gdje ćeš sa Q7 po tome. Mene ne bi ni Adriana Lima uspjela nagovoriti :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa fura se da je pravi terenac :D
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    To su te situacije gdje je dobro imati rezervnu gumu a ne onaj set za krpljenje :D
     
    dams82 likes this.
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pa ako neće sa q7 sa čim će. Sa TT :)

    Sent from my Huawei P30
     
    aNaToMiC !, bhd and dams82 like this.
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Auu vedo jebo si joj znanje. Hajde sto rece gore sva steta u njoj bila. To ti je teren za lade nive

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Furaš se na Hamiltona, poput njega danas na utrci :D


    Možda je vulkanizer može skrpiti inekcijom :D


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Sutra na piku, guma u losem stanju, moze jos sezonu, cvaja.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobro sam prosao, kad sam izasao iz auta osjetila se paljevina, a vidim komadici istopljene gume su na felgi. Mislim da sam malo brze vozio da se moglo sta i zapaliti uslijed trenja, ne daj Boze..
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sta ti je reci Audi, na 3 tocka covjek vozi ni ne osjeti ;)
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ma i ja sam tako na Trebevicu zaglavio, srecom nisam rasjekao gumu na svom A3, ali jesam ostetio felgu, krenuo nekim lijevim putem i naletio na rupu i nekakav kamen
    Isto mi se desilo otisao amortizer da nisam cuo uopste, kaze majstor moglo ti je probusiti gumu i da sletis s ceste, ko ce izbjeci kad nam je sav put ko da su meteori padali :D
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    S Pezovom bi do kuce dosao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kad moze Hamilton, moze i Vedo :))))

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Mom starom se na Astra J iskrivio amortizer... Ne zna ni on kad... Skinuli ljudi stoji kao luk savijen...

    Sent from my Huawei P30
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Šta ćeš, AUDI = Zaprežno vozilo, to mora otpast točak da bi se osjetilo,
    Ne znam što si skidao gumu, stavi pur pjene unutra i vozi, bit će isto kao i nova guma.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da ti se ovo desilo u 307-ici pjeske bi se vratio kuci, u najboljem slucaju. Ovo ti je dokaz da je Q7 tenk, ko ima novca da ga vozi gospodin je veliki.
     
  18. nivla

    nivla Komšija

    i sad si u trosku 4 gume za avdiju, al dobro je da nisi gdje sletio, moglo te dobro bacit u krivini, zar ti se nista nije palilo tpms ili nesto?
     
  19. xman

    xman Komšija

    Ja cu poderati nove gume radi ovih nehljebara sto od aprila prave par kilometara ceste od Sickog prema Srebreniku....
    Dvije sam vec ostetio bocno jer su izrovili pola ceste a visina ostrih ivica je 20cm minimum i svako skretanje sa ceste lijevo ili desno eto problema.
    Raja masovno gubi zivce jer se nagomilava steta na autima,mrtva glave bi mogla uskoro pasti kako stari narod kaze...
     
    Reznor likes this.
  20. Almir

    Almir Komšija

    meni nije jasno kako ti se nije upalio pritisak u gumama? pa da prije staneš i čekiraš