Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma jok to :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sestra mi javlja, neko vrijeme gore kod nje u Bihacu stalno joj se ubacuje Tele2 mreza, tacnije na muzevom telefonu.

    Bio mu jos onaj roaming ukljucen pa im oboje skidalo kredita.

    Nama obicno se gore zna ubaciti Tele2 ali to bude mozda minuta i vrati se na BH Mobile, medjutim njemu ostane dugo Tele2 pa je cesto nedostupan ljudima, a i sestra ga ne moze dobiti kad god joj sta zatreba.

    Sta raditi u ovom slucaju? Karticu je mjenjao prije par godina, tj ona micro sim je u pitanju, tako da nije neka prahistorijska, rekao sam im opet da probaju zamjeniti, ako je do toga. Restartovanje telefona nije pomoglo.

    Ima li kakvo rješenje za ovo?
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Rucno biranje mreze, a ne automatsko.
     
    EL NINO CFC likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma



    ebo mi telefona. samo se nadam da kod nas neće biti 800km
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ne bih rekao da mozes ocekivati ispod 900-1000
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Radije ću onda naruciti i sa carinom manje platiti.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Steta sto je 60Hz display. Volim manje telefone (trenutno imam S10E), da je 120 Hz bio bi mi dovoljan razlog da predjem na 4A.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma meni to ne igra ulogu. Treba mi dobra kamera i da mogu poslati poruku, to samo koristim.
    Jedino me baterija brine, kada negdje idem pa internet i mape cijeli dan onda ove baterije manjeg kapaciteta zaplate

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam probao onaj na s20 display, nisam mogao skontat razliku u odnosu na s10
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    kakav tablet uzeti do 300-400KM za mamu 10 inchni facebook.. candy crush itd :D youtube
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas u Telecomu solidne Lenovo 10" tablete ako ces na pretplatu. U prodavnicama Samsung Galaxy Tab A T510, na piku su 370-400KM.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Jeftinije bi bilo da nisi mamu naucio na fb i te igrice

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Stevie_Ray likes this.
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Jel u postavkama bio stavljen na 120 Hz? Osjeti se vala itekako, ja sam se nedavno igrao sa S20+, itekako ima razlike

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  14. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Naravno da se osjeti i 90Hz a gdje nece 120Hz, nije covjek garant ni ukljucio :D
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Reklamni model izlozen sa onom show aplikacijom aktiviranom valjda je bio upaljen.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Glupani su to stavili na max rezu umjesto na max Hz, 100%

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Samo sto se ti tableti ne mogu uzet ako nemaš MojaTv? Jer vidim nema im cijene kad klikneš usluga "Mobilna". [​IMG]

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    @Vedo, nije to ogranicenje samo za mobilnu nego ne pise cijena ni bez ugovora, stoji samo crtica. Vjerovatno ga nemaju vise ili ide neko uskladjivanje cijena pa maknuli.
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    500-600?

    Poslano sa mog Redmi Note 7 Pro koristeći Tapatalk
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li slucajno neko ima J6 da mu se gasi i izbaci SAMSUNG, i stoji? Sestra i mam imaju J6, i obe imaju taj problem nakon desetke. Bez ikakvog upozorenja, i sa punom baterijom se valjda podje restartovati i zaglavi na SAMSUNG dijelu. Nista ne pomaze a meni mrsko flesovati kuhani rom. Mogao bi da su kod mene u kuci pa da vidim kako se ponasa a ne ovako da se cimam preko telefona.