Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Šta je sa W2? Prosao voz ili su im serveri propali ?
     
  3. ZyKLon

    ZyKLon Novi član

    NAILS likes this.
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    A jeste Ubisoft masovno prevario raju malo je reci. Izgleda da nikome izvan US nije radila prijava na ovaj event i sada pokusavam da registrujem da dobijem Watch Dogs 2 ali ne radi kako treba. Od jucer pokusavam kako su i najavili ali se igra jednostavno ne pojavljuje u Uplay klijentu.
    Da ne govorim o pocetku prezentacije kada su dok je trajao prijenos igara Trackmania ispisivali licencne kljuceve za igre Assassins Creed Odysey i Far Cry New Dawn. Nisi mogao aktivirati niti jedan kljuc koji je prikazan ma koliko brzo si ukucavao u Uplay. Sve i jedan kljuc je bio vec registrovan na drugog korisnika a vjerujte kljuc se mijenjao svakih 5-10 sekundi. Presmijesno.

    Ok. Upravo nadjoh dodatne informacije:
    https://support.ubisoft.com/en-GB/News/000056669/Ubisoft-Forward-Rewards

    REFERENCE ID: 000056669
    UBISOFT FORWARD - CLAIM YOUR REWARDS FROM THE STREAM

    Thank you for tuning in to Ubisoft Forward!

    You can now login to CLAIM YOUR REWARDS from the UBISOFT FORWARD stream.

    Please log in before 15 July 2020 at 06:59 UTC to claim your rewards.

    Currently the registration page is only available in English. We are currently working to make the page available in other languages.

    After registering, you will soon receive your free PC copy of Watch Dogs 2 in your UPLAY library. All other in-game rewards will be available directly in the related games.

    We are aiming to have all rewards to be granted to your accounts within seven days.

    Thank you for your participation!
     
    Last edited: Jul 14, 2020
  5. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja pregledao citav event, odgovorio na sva nagradna pitanja i jos nista nije leglo na racun:)
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    A jesi li bio logovan na svoj profil na stranici tokom eventa? Pitam jer se masovno ljudi zalili da se nisu mogli logovati na svoj postojeci profil, i ja sam bio jedan od tih.
     
  7. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Da bio sam logovan jos dok je bilo odbrojavanje do pocetka eventa :)
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja normalno jučer registrovao watch dogs 2 preko ovog gore linka, od prve prošlo, imam ga u library.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Opce poznato, kada se god dijeli jaca igra, sevreri padaju. Nedavno ista prica za GTA5 i epic.

    Jucer sam se i ja ulogovao na taj link i pise:

    "Thank you for tuning in to Ubisoft Forward!

    After registering you will soon receive your free PC copy of Watch Dogs 2 in your Uplay PC library. The other in-game rewards..."

    Igre jos nema.
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  11. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    FearLess likes this.
  12. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Free on Epic Games Store
    [​IMG]
     
    FearLess likes this.
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nije bas džaba, ali je 60% off, preko vikenda, i jebi ga, uzeo sam :D Mortal Kombat 11 :D da vidim koliko je bolji na PC u odnosu na XBone S :D
     
    p4ja likes this.
  14. Esh

    Esh HWB

  15. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

  16. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  17. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  18. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  19. alensa

    alensa Novi član

  20. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista