BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Almir

    Almir Komšija

    Pa dosao je :)
     
  2. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Nije ni meni došao račun, također je elektronski račun u pitanju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Meni došao na email juče, a danas na sms. Mislim da uglavnom dođe do 12. u mjesecu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Meni isto jos nije dosao

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma.obzirom da sam se prijavio na enrqcun,reko da nisam sta zeznuo sa podacima pa ne dolazi ali vidim da nisam jedini

    Nego,mogu li se racuni u bh telekomu placati online bez provizije ?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  6. dams82

    dams82 Komšija

    Ja plaćam sms porukom bez provizije, mislim da to ima i u tvojoj banci. Ne znam kako ide sa Opa aplikacijom?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. Tyger

    Tyger Aktivista

    OPA aplikacija je isto plaćanje BH Telecom i BH mobile računa bez provizije.
     
    dams82 likes this.
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Da li neko zna kakva je konkretno razlika izmedju HBO on demand i HBO GO usluge?Naime na moja tv mogu da aktiviram hbo paket koji ukljucuje 3 hbo kanala plus hbo on demand uslugu za 8.5KM mjesecno.Inace placam HBO GO posebno 12KM.Pa kontam ako cu za manje para dobiti sva tri kanala plus hbo on demand koji ako je isti princip kao na hbo go onda je to ok.
    @Stihoklepac sta ti velis?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Sep 21, 2020
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    HBO on demand ti je zapravo videoteka HBO serija i filmova koju pokrećeš direktno na STB-u.
    HBO GO ti je isto to ali na mobitelu/tabletu tj unutar HBO aplikacije.
    Vjerovatno postoje i razlike u sadržaju ali mislim da su minimalne.
    Tehnički gledano HBO GO ti troši internet konekciju, HBO OD ne
     
    SpookyMoO likes this.
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma to mene interesuje da uzmem a onda tamo nema pola onoga sto inace imam na hbo go.Hvala
    A ima li neko od vas slucajno da kaze kakva je situacija sa sadrzajem?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  11. Andrej

    Andrej Novi član

    Pozdrav ljudi, roditelji mi koriste, moja tv kablovsku i Internet, ograničeni su na samo jedan uredjaj tj samo jedan tv, podnijeli su zahtjev za drugi uredjaj medjutim odbijen je, radi "tehnickih problema" moze li mi ovo neko objasniti da ne mozes imati vise od 1og tv u kuci u 2020toj godini? hvala
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    promijenis provajdera ako ti taj ne moze isporuciti zeljenu uslugu

    ni prvi ni posljedni kod BHTa koji nema tehnicke uslove za neku uslugu
     
  13. Andrej

    Andrej Novi član

    Jasno, ali ne postoji ni jedan drugi u tom dijelu, osim total tv koji nema net...
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nažalost standardni problemi bakrene žice.

    Odjavi mojutv ostani samo na njihovom netu i uzmi total tv na 2x tv-a. Jedino riješenje.




    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ili se pretplatiti na neke od iptv mreza.
     
  16. Andrej

    Andrej Novi član

    Mislim da se ne moze odjaviti jer su pod ugovorom moja tv + net
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ništa onda valja cekati istek ugovora.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    @Stihoklepac Majke ti sta vam je s ovom moja webtv uslugom?Pise mi da je aktivna a ja ne znam da sam je ikada aktivirao.Haj rekoh onda da vidim kako radi.Odem preko laptopa.3x se logujem samo me vodi sa linka na link za logovanje sve naravno sa istim podacima.Na kraju kad dobijem meni krenem na neki kanal kaze ne mozes gledati na ovom uredjaju, samo na jednom mozes.Ok rekoh.Pise klikni da gledas na ovom uredjaju.Ja kliknem i odem na kanal ali nista.Ne reaguje!Bilo koji kanal kad kliknem nista.Kontam do browsera.Probam IE, probam firefox, probam chrome, probam operu, sve hebene browsere ali ne ide.Dakle platis uslugu i ne mozes da gledas nista.Ja ne znam ko kodira njihove stranice ali ocigledno imate problem neki pa neka provjere.
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Nije ništa, samo je servis podešen tako da možeš se logirati sa jednog uređaja po defaultu na servis, a u tvom slučaju ostao ti je logiran na nekom drugom. Imaš kada ti se pojavi poruka da promotivno možeš besplatno koristiti MojaWeb na dva uređaja.
    Kad se logiraš na MojaWebTV pusti na browseru pop-up i kada ti se pojavi ovaj prozor klikni na plavi tekst. Tu možeš obrisati uređaje koji ne bi trebali koristiti servis.
     
  20. DSA

    DSA Aktivista

    @Stihoklepac
    Ima li ikakvih najava da bi BHT mogao uskoro uvesti esim? Stvarno je sramota da smo opet jedina drzava u kojoj nijedan operater ne nudi esim. S tim da ovo nema veze sa regulativom drzave. Ovo je cisto stvar ljudi koji rade u tom nekom sektoru za ove tehnologije da predloze upravi da se uvede to.