Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. xman

    xman Komšija

    Mozda nece opravdati hype i ocekivanja,nikada nista nije opravdalo ocekivanja.
    Ali ce sigurno biti dobra igra. Previse su talentovani,posveceni i ustrajni u tome da dostave kvalitetnu igru.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa nije baš nikad' nista. GTA5, RDR2, Breth of the Wild, W3, Sekiro, Flight Simulator, god of war 4, Tony Hawk remake itd su opravdale.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Da hoce vise najaviti GTA 6 pa da se krenemo loziti.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. Neso

    Neso Komšija

    Dobro su je ispolirali od proslog gameplaya.



    Edit:

    Ne znam je li do mene ali V u ovom CGI traileru bas baca na Hugh Jackmana iz Swordfish filma.



    [​IMG]
     
    Last edited: Oct 15, 2020
    Zer0 likes this.
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Izgleda dobro nema sta, gameplay je prakticno GTA u 2077 god.
    Pitanje je kakav ce hardwer trebati da igra izgleda kao na traileru.
     
  6. Neso

    Neso Komšija

    Ovo je vjerovatno PC gameplay, 4K/Ultra settings/Ultra Raytracing. Bice zahtjevno sigurno na ovim postavkama. Mozda 2080Ti/3070/RX 6xxx za 1140p ultra i 3080/3090 za 4K ultra.
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. vutra

    vutra Komšija

  9. Decerto

    Decerto Komšija

    Kad su u pitanju facijalne ekspresije ne mogu ni prismrdit igri staroj skoro 11 godina...

     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Not really, LA Noire je bio jizzfest što se tiče ovih facijalnih ekspresija, bile su nekada i smiješne kako su pretjerane. Last of Us ima bolje facial animacije od LA Noire, da ne govorim Uncharted 4 ili Last of Us 2. Ovaj tech što ima Cyberpunk je baš impresivan, pogotovo koliko su istraživanja i produkcije uložili, te kako su sve to implementirali.
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    CD Projekt Red has revealed a partnership with Porsche and Johnny Silverhand actor Keanu Reeves' motorcycle company in an initiative that will see vehicles in-game from those manufactures.




    Igra je jebeno ambiciozan projekt...
     
    Last edited: Oct 21, 2020
    Esh likes this.
  12. Neso

    Neso Komšija

    Odgodjen CP za 10. Decembar.
     
  13. vutra

    vutra Komšija

    Ući će ovo u 2021, garant.:rolleyes:
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ocito nesto nije po ps-u :) A bolje i ovako nego da kasnije krpe igru apdejtima.
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Imaju fore do 2077.godine :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  16. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Pisu da je igra stvarno gotova nego je problem sto izlazi za mnogo platformi...pa optimizuju da na svakoj bude uredu.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Iliti nije gotova.
     
  18. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma ne znam, mislim da cemo dobiti igru do kraja ove godine...
     
  19. monK

    monK Komšija

    Čim ubace Vanish i Calgon eto igre.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    "Recent reports said devs are working 16 hour work days with no real end in sight. The crunch is expected to continue after the game's launch as more people work on the day one patch. "