MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. xman

    xman Komšija

    Lik ode u penziju bez da je kap krvi prolio. Lol
     
    aNaToMiC ! likes this.
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    Mah svi oni kazu da idu u penziju dok im ne nestane para. Znam da je lik skroman i nije kao ove ostale glavonje tipa mcgregor, al opet, pare su to.
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Da je bilo ko drugi osim Khabiba to rekao, vjerovatno bi i bilo tako, ali stvarno mislim da je Khabib završio i da će se držati riječi. GOAT, pomeo je cijelu diviziju, nema stvarno više šta dokazati. GOAT mma grappler, GOAT mma lw i to je to.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Toliko sjajnih matchupa necemo nikad vidjeti, steta.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Matchup protiv koga ? Khabib je pomeo diviziju, suludo je misliti da bi mu Tony i neki njegov d'arce choke izazov bio. Meni bi ultimativni matchup bio Khabib protiv Maie koji je druga divizija, kakav bi to grappling bio ...
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    GOAT u svakom smislu.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tony prije 2 godine bi bila ludnica, ne mora znaciti da bi ga uzeo ali bi bio uzitak za gledati svakako.
    Pet puta otkazana, nece pa nece.
    GSP bi isto bio strasan duel prije par godina.

    A mislio sam i generalno u svim divizijama, toliko cesto se mimoidju interesantni borci ili se sretnu prekasno kada vec jedan ili oba prevale vrhunac.
    I u boksu je ista prica.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nek je otišao sada će ta divizija biti puno zanimljivija.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Kad' skontas da Khabib ima vise pobjeda nego Jones, Conor, GSP ili DC borbi. A na prste jedne ruke mozes nabrojati izgubljene runde. I to u najjacoj diviziji. Ko je P4P all time ce biti vjecna diskusija. Nije ni bitno. Tesko da se ponovi ovako dominantan borac bez obzira na stil borbe.

    Šteta što nismo uspjeli vidjeti Tonya. 5x da propadne borba je mislim rekord u svim sportovima. Ali sumnjam da bi se tu nesto promjenilo. Svi su strajkeri protiv njega imali isti stil borbe; cuvaj se obaranja, ostalo je sporedno. Svi su bili defanzivni dok ih Khabib nije smotao.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sve pet, lik je otišao kada je u najboljim godinama, svaki put sportaš kada to uradi je za respekt
    Ali Jones je u pravu 100% četri odbrane nisu dovoljne, lik je uradio mnogo više, iako realno bilo je loših borbi od Jonesa, ali uzmi prvih deset odbrana kada je sve meljao pred sobom i machidu udavio na nogama. I kebab bi ispuhao nakon par godina, brutalan je ovo sport da beko bude nepobjediv.

    I neko je napisao gore kao nije krvi pustio a ode u penziju. Koliko je već imao povreda i operacija i koliko je degeneka dobio na dnevnoj bazi, pa i sinoć je dobio par bombi u glavu. Sve u svemu pametan potez, jebo pare ako ćeš ta deset godina mucati

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. xman

    xman Komšija

    Puno je MMA izgubio njegovim odlaskom.
    Dominantan je ali ja bi volio da vidim Tonya i spremnog i fokusiranog Conora.
    Najveci problem sa Khabibom je to sto je lik toliko iznad svih na podu uz ogradu da sve kvalitete koje imaju padaju u drugi plan iz cistog straha da ne zavrse na podu.
    A i da stoji duze ima kamenu bradu. On i Tony su prica za sebe. Justin G. sa jednim ili 2 udarca uspava sve a Tonya je tukao 5 rundi...
    Steta sto Khabib odlazi ali ako nista 155 ce sada biti koljaza:D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Dana White: Conor McGregor vs. Dustin Poirier 2 a done deal ‘as far as I know’
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koliko ce jos puta Conor “otic” u peMziju...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam koliko ih ima da su se penzionisali iz prvog puta.

    Sad ovo procitah : "UFC middleweight champ Israel Adesanya to face Jan Blachowicz for light heavyweight title"

    Znaci nista Jones ili Whittaker.
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Whittaker izjavio da se nebi borio prije ljeta od prilike. Mislim da je dugo Adesanyi cekati. A ovako odradi Jonesa-a majstorski, ako jos uzme Jan-a bice Champ Champ a jadan Jones ni tamo ni vamo.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Khabib se i dalje ne namjerava vratiti:

    [​IMG]

    Conor V Dustin 2 je odredjena za Januar.
     
  18. Esh

    Esh HWB

     
    forzamilan likes this.
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Smiješno, dvojica staraca tu zbog brze love ...
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne radi se uopste o borbi. Rekreativno. Nesto kao trening. Nece biti sudija, nije dozvoljen KO itd.