Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Prica se o flagship telefonima sa brzim chipsetima zednim struje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Dakle Realme x2 pro
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa jel moze izgurat 2 dana i 12h SoT-a? Kucnog koristenja na wifi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Morao bih i to vidjeti da bih vjerovao.
    X2 Pro ne moze definitivno toliko i nisam testirao na taj nacin, ali bez AOD-a i na Wifi moze preko 8 sati sigurno.
     
  5. Mujka

    Mujka Komšija

    to stvarno jest impresivno
    jer sto kazes najjaci je chipset...

    šteta sto nisu malo jeftiniji
     
  6. DSA

    DSA Aktivista

    A nije bezveze to nego je bezveze sto smo opet jedina zemlja u regionu a za dalje da ne govorim koja nema esim ni kod jednog operatera. Vjerovatno ni ne znaju sta je esim
     
    bhd likes this.
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    A mislim za nas korisnike. Pa mala zemlja, duduci. Eaja cim izadje izvali cash i samo da se zna da ganima.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma



    Sasvim solidna baterija na 12.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Solidna, da. Medjutim smatram da je 11 Pro bio veci skok nego ova generacija.

    Realno jedino sto je bolje je obicni iPhone, osjetno manje dimenzije a i dalje 6.1 ekran, plus prelazak na OLED (vecini ljudi plus). Al je zato i skocila cijena za $100. Naravno, tu je i Mini kao pravi novitet.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Rajja pitanjce, Jel najpametnije uzimati u telekomu zbog garancije?

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  11. kvaju

    kvaju Komšija

    Provjeri samo kolika je garancija tamo, znam da je na mtel za iphone bila 1 god garancije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Vjecita diskusija... Moj glas za NE. Jedino ako imas priliku uzeti na nekom velikom paketu, pa je razlika u odnosu na druge radnje neznatna.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma kontam pro max 256 na top tim 50

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jedina prava garancija za jabuku je Mekline..
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa koliko sam upucen onda nije ni vazno, glavno je samo da je telefon nov i neaktiviran.
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Drug donjeo iz Afganistana iphone xs kupljen u Americi kojeg je zezao 4g i u meklineu poslije njihove dijagnostike dobio nov xs bez racuna bez ugovora bez potpitanja. Dok u telefonu pise da je pod garancijom on je po garancijom. Postoji i opcija da se dokupi apple care odnosno u nasem slucaju mekline care koji pokriva i mehanicka ostecenja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Vedo and bhd like this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pozdrav
    koliko je danas upotrebljiv ipad2 16GB verzija ?
    mogu li se skidati aplikacije i moze li se normalno surfati netom i koristiti osnovne aplikacije ?
    mislim da je za njega zadnja verzija iOSa 9 i nesto,to sam vidio na gsm areni
     
    Vedo likes this.
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Imam ga ja, radi YouTube ok (listanje videa je malo usporeno, al kad maksimiziras jedan video on se vrti bez stopanja) , surfati se može al ipak je osjetan lag.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
    zippoo likes this.
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    [​IMG]


    Evo danas vecinu vremena u kuci na wifi. Jutros u 7.33h skinuo s punjaca. Napravio 5 sati SoT i potrosio 32% baterije. Ostalo jos 68%

    Ide ovaj i preko 12h SoT ako se to odradi u jednom danu al valja buljit citav dan.

    Vikendom lagano dva dana i 12h SoT jer se maje krecem i manje pricam a radnim danima opet dva dana i nekih 8 sati SoT jer trosi se struja i na razgovore kojih bude dosta i krecem se pa i lokacijiski servisi trose pa 4G pa ekran napolju na 100% itd.



    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Stevie_Ray and Magnifico like this.