Procjena i prodaja: Razer Tiamat 7.1 slusalice

Discussion in 'Računari i komponente' started by Qler, Nov 28, 2020.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Slusalice veoma malo koristene, ali se ipak uspjela ona "koza" sa earcups zguliti.. ostalo sve u super stanju, ima kutija, svi kablovi, sve... samo mi stoje, nikad ih ne koristim, ne znam koliko vrijede kontam da ih prodam. Bukvalno na prste mogu nabrojati koliko sam ih puta stavio na glavu, nikad mi nisu legle.

    Lokacija Sarajevo
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Evo i slika [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Sent from my Huawei P30
     
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    Ne mogu ti procjeniti sluse iskreno jer ih nikad nisam koristio ali znam da imas te zamjenske earpade po 10$ na amazonu, kome je stalo do estetike. Ali ovo malo sto sam procitao o slusama jest da nisu "virutal surround" to jest da zvucna emulira surround zvuk,nego svaka slusalica ima u sebi male zvucnike koji reproduciraju zvuk zasebno,tako da bi ove sluse bile vrh za fps igre ili filmove.

    [​IMG]

    Sretno s prodajom :)
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma ko igra FPS odlične su, ja ga ne igram nikako... Stavio sam na pik 200KM... Valjda je OK cijena

    Sent from my Huawei P30
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Dobar fazon, zeza me jedna nula na cifri ostalo može proci :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. cryptex

    cryptex Novi član

    Meni 200 zvuci fer (jos pogotovo ako i lisce dolazi gratis :D )
     
    Qler likes this.
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Moja procjena: 200,00KM ako naručiš nove spužvice ih daš ih uz slušalice, onda su skoro u mint stanju (ispuši slušalice komprimiranim zrakom).

    U ovakvom stanju 170,00 KM i da budeš sretan da ih prodaš.
    Na tvoju žalost za 200KM kupiš slušalice sa USB karticom koja virtualizira 7.1 zvuk na nivou DTX:HeadphoneX ili Dolby Atmos for Headphones, gdje je zvuk bolji nego na ovim slušalicama.
    Evo primjer: https://www.olx.ba/artikal/40171604/astro-gaming-a40-tr-headset-mixamp-pro-tr/