BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jbg ja ni znao nisam da su povecali.Kod mene je mtv net 4 sa pdv 45.9 sad racun gledam tj 39.23 bez pdv usluga tone a cijene gore

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  2. nivla

    nivla Komšija

    to je poskupilo za 5 km jer united media group trazi taj iznos za sk, pa kad im je to uspjelo onda 1km trazili za nova bh i sve interesantne utakmice reprezentacije prebace na istu, pa telekom odbio da to naplacuje i sad nema nove na moja tv
    ja bih iskreno i taj sport klub ukinuo, svakako ga ne gledam, a 5 km je previse za united media grupu, zelim im ukinuti bilo kakav vid finansiranja
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa mene SK ne zanima uopšte. Govnari su ga trebali uvesti kao dodatni paket. To im je samo izgovor da povećaju cijene paketa.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    NaLe! likes this.
  4. nivla

    nivla Komšija

    nijenego im je to bio uslov da dobiju sk,i kad su potpisali ugovor,onda ovi iz united media grupe nastavili dalje ucjenjivati
    a znam da dosta ovih sto su na telemahu nisu htjeli da predju na mojatv ili da postanu pretplatnici jer nema SK vec samo arene
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa što bhtelcom nije pitao korisnike da li žele da plaćaju više za SK pa da demokratski odlučimo... Imaš 20% korisnika koji gledaju SK i radi njih ovih 80% plaća veću cijenu paketa... Nećeš me ubijediti da svih 5KM ide United grupi i da bhtelcom nema koristi od toga.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    dams82 and exwizzard like this.
  6. nivla

    nivla Komšija

    to je taksa koja se placa grupi, u nekom inicijalnom periodu je bilo besplatno a onda jsu to morali poceti placati, united media group je uslovljavao da mora ukupan broj korisnika a ne kao dodatni paket
    da se razumijemo ne branim bhtelekom ali ovo prosipanje sile od strane united media grupe koja se nelegalno i bez dozvola prosirila na svaki moguci stub, i uspostavljanje monopola od strane iste me natjeralo da nikad vise ne placam svjesno za njihove usluge(telemah)
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Izašao sindikat štrajkuju BHT i Eronet.

    Ne znam stvarno kako stoje sa finansijama al znaju i ptice na grani da ce se prodati BHTelecom.

    Ovo povecanje ce im se još više od glavu odbiti. Nažalost korisnici trpe najviše.

    5km povecanje ove godine bilo (SK)
    Extra paketi evo skuplji
    HD programi uskoro istice besplatni period pa ce se i to naplacivati dodatno.
    Internet najsporiji 10mbps (kod vecine)


    Sve su to stvari koje ce doprinjeti još bržoj prodaji BHTelecoma.


    Ja sam prije 2 mjeseca produžio ugovor iz razloga što sam na VDSL (20mbps) a kanale svakako gledam preko boxa HD fino.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ljudi kod bht-a presretni ako imaju i 20 Mbps a kod Telemacha standard paket 100 Mbps
    Mozda drze monopol na neke kanale i ucnjenjuju operatere ali niko bhtu nije kriv sto ranije nisu poceli sa uvodjenjem optike,poboljsanju kvalitete programske seme i dodatnog sadrzaja

    Bht koriste ljudi koji nemaju alternativu ili koji i ne koriste net osim za fb i youtube i brzina od 10 Mbps je dovoljna za to i par patriota mazohista,koji nece iz principa kod konkurencije

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  9. Almir

    Almir Komšija

    Ne vidim neku vajdu od plakanja na temi, dosta je bilo polemike oko mob interneta nisam upratio sve ali svi se bore za korisnike na duze staze na ugovore tip extra net meni je malo ono sto su nudi ali uz ugovor na 2g se dobije duplo tipa 200min200sms i 20gb za 25km sa pdv opet eto ko ima bolje?

    100mb na paketu mojatv je sasvim dovoljno za sve ukucane nikakve vajde nebi imao ni da je 200, 300,400, fino je ali nepotrebno da fali koji kanal mozda, smijesno mi bude toliki sportk, arene i meni fali neki kanal da bi pogledo utakmicu.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Čega 100 na mojatv? Krvnih zrnaca... 90% korisnika ne mogu bi 20Mbps zbog jbenog bakra...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  11. Almir

    Almir Komšija

    ja sam na bakru i imam 100/10 kako sad to?,

    Generalno ljude boli tuki, aparat je komplexan, ja sam ispred odbora za jedno vikend nasalje cca150objekata tražio optiku, čak uradili iskop polaganje kablova alkatena 2cola u sklopu rasvjete, i to sve po sandardu i uz preporuku njihovog inžinjera za razvoj i kako već, i evo već godinu dana sve to stoji, ovi iz telemaha nas mole da sa njima napravimo dogvor al eto većina mještana nije ZA.
     
    kolinsb likes this.
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jedino ako si 100-200m od DSLAMa. Ja sam ~800m i ne mogu paket 50/8Mbps jer je upload max 6Mbps. Koliko je takvih korisnika? Meni su na poslu uvukli optiku ali ću Energoinvest čekati bar pola godine da od centrale provuku optiku do ormarića na objektu, a manje od 100m smo udaljeni. Katastrofa.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Mazohisti sve.
    Niko tebi ne govori da lazes ili da nemas 100/10 ,nego je problem sto tu brzinu trenutno moze imati mozda 5% korisnika bhta u BiH a i ovi sto bi mogli,su nezainteresovani i nemaju pojma o tome nista,pa im svejedno.
    Tebi svaka cast sto si istupio ispred mase i pokrenuo nesto a vidis kako to eve traljavo,aljkavo i nazor ide kod bhta...e to su njihovi najveci problemi...uopste se ne bore za korisnike i njima svejedno,ko nije plata od ucinka

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  14. Samir_

    Samir_ Novi član

  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ODLUKA

    Sindikat BH Telecoma dijelio po 100 KM učesnicima u štrajku

    Sindikat BH Telecoma je 06. 11. 2020. donio odluku da se svima koji budu učestvovali u tom štrajku dodijeli novčana "pomoć" u iznosu od 100 konvertibilnih maraka


    Respekt :D

    Stoja po danu haman

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Alenram79 likes this.
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Nije isto nego je odavno izmijenjeno pa je isto na trenutnoj ponudi i u Vijesti... Ko može izguglat stari cjenovnik vidjet će razliku...

    EDIT: evo stara ponuda, mnogi paketi su osiromašeni.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 3, 2020
  18. Alenram79

    Alenram79 Novi član

    Moze pomoc[​IMG]

    Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
     
  19. Piroman

    Piroman Komšija

    Kaže može li se s vana neko pridružiti štrajku, parole i transparenti uključeni u cijenu. :D
     
  20. Scholl

    Scholl Aktivista

    kakve su ovo kurceve brzine u konjicu, pa kisa padne yt moze samo 420 p da otvori