Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Cisto sumnjam da cemo vidjeti neki drastican pomak u grafici od eto npr. RDR2. Izgledace bolje naravno, ali ne bas drasticno. Bice tu najveci fokus na fizici, mehanici, fast load i mozda malo na zvuku.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa eto:

    Take-Two CEO predicts photorealistic graphics will be common in 10 years.

    Znaci PS6 Pro (ili sl.) bi to mogao ponuditi.

    Ako se ovaj trend nastavi, PS5 Pro bi trebao imati 2x GPU snagu naspram PS5, znaci nekih 21 Tflopsa, moci ce oni sa tom snagom svasta nesta, pogotovo jer im sam Zen CPU nije vise nikakav bottleneck ;)
     
    Neso and Stevie_Ray like this.
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    Vedo likes this.
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Znaci vracaju pare svim kupcima, ne samo onima koji traze refund?!
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Samo onim koji traze. Ako neces refund i hoces nastavit igrat igru mozes.
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Bolje da otkazu last gen. totalno i fokusiraju se na next gen. patcheve. Cak i kada zakrpe igru za last gen. opet ce ljudi plakati kako ne valja. Ocekivati ce se mnogo vise za PS4/OneX nego sto ce oni biti u mogucnosti da dostave i opet ce biti u belaju. Svakako bi se do Februara trebao popraviti stock next gen konzola. Ima da se prodaju ko halva. Brzo ce ljudi preci na next gen. Ove konzole su killer deal!
     
    Decerto likes this.
  8. Decerto

    Decerto Komšija

    Ma nema spasa za last gen ne znam da ti kakav patch izbace,jednostavno se ljudi moraju pomirit sa tim. Procesori u last gen xboxu i ps4 su gori nego moj fx8350 lol....
     
    Neso likes this.
  9. p4ja

    p4ja Komšija

    Ma neka nema.. Jebo im konzole pleme, sta god otvorim samo placu ljudi.
    Ne znam da nadjem izraz, ali kako svijet postaje debilan to je strasno, od ovih takozvanih kriticara do usera placipicki, nikad nista ne valja.. svako ima satro neki komentar na nesto, i svi sve znaju.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja bi ih natjerao da za svaku igru izdaju demo verziju mjesec prije izlaska, pogotvo za velike naslove.
    Napravili Sony-u posla bezveze, vracaj novac, pisi izjave, izvinjenja, brisi igru sa playstora, ccc. Ne znam kakva je situacija sa MS na Xboxu, jel i oni vracaju novac.
     
    Vedo likes this.
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja i? Mnoge fantasticne last-gen igre su dokaz da CPU nije problem. Zaboravljas da su to konzole, ne ovise toliko o CPU niti izbacuju neki veliki framerate. To je 30 i samo ponekad 60fps.

    Takodjer zaboravljate da ovo sto next gen konzole trenutno vrte predstavlja "last-gen verziju" igre, ko kaze da performanse opet nece bit problem kad izadje verzija za next gen konzole?

    I igra je lose optimizirana i na PC. Samo sto na PC makar mozes smanjit detalje i/ili rezoluciju, na konzoli ne mozes.
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Welcome to the age of internet... Ignore je iz raja izašao
     
  13. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Cyberpunk 2077 uklonjen sa Playstation Store-a
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jašta, ovo se nije desilo ni falloutu.
    Ljudi ne razumiju da je ova igra trebala raditi i izgledati na PS4 kako treba a da je next gen više kao opcija. Na jakim računarima i konzolama to sirova snaga zamaskira, ali igra je nedovršena.
    To ne može biti u redu, od vas gore, kladim se da niko nije dao 60$ za ovo nego ste je skinuli sa torrenta.



    Igra iz 2013 izgleda bolje
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nisam gledao video al nema sanse da izgleda bolje.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Onda su trebali uz Cyberpunk dodati alpha verzija kako sto je to uradio DayZ onomad.
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Samo da su napisali da je igra u Early access i problem rijesen, pa ko hoce bug fest bujrum.
     
  18. senad_986

    senad_986 Komšija

    U igri sam oko 25 sati, bugova ima na sve strane, ali ništa game breaking. Nakon prvog 1.04 hotfixa igra bolje radi, imao sam tri crasha prije njega, jedan crash nakon. Ne sprečava me u uživanju u igri. Trebali su definitivno pričekati još pola godine, tad bi se pričalo o jednoj od najboljih igara ikad, ali shvatam ih da su htjeli prije praznika uzeti lovu pod pritiskom investitora. Prekucat ću je na PS4, pa onda opet kad izbace next-gen verziju na PS5. Kome su najvažniji faktor priča, likovi, atmosfera i dizajn svijeta, manite se recenzija i streamova, kupite igru i uživajte. Usput, napucavanje su uradili bolje nego sam očekivao, svako oružje ima svoju težinu, iako igram u stealth-netrunner fazonu, veliki mi je ćejf porokati se jer je gunplay izvrstan. Glavnu priču nakon uvoda sam prestao pratiti jer igra obiluje sporednim misijama.
     
    p4ja and Zer0 like this.
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja je platio $26 čisto da ne moram kasnije tražiti aktuelne patcheve po torrentima.
     
    AdoSA likes this.
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    Esh likes this.