Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. zemomak

    zemomak Aktivista

    Majke mi ja narucio 2 kom prije desetak dana bili 29,99 usd, ali vidim sad da su digli cijenu...cekam da ih pesoto prosljedi za bosnu...ja koliko sam upratio po youtube review daju mu bolju ocjenu od mi band 5, iako imaju gotovo sve isto, amazfit band ima i funkciju mjerenja kisika u krvi i alexu za assitenta...

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    dams82 likes this.
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jesi ti siguran da si kupio amazfit band 5?Nije mi jasno kako je cijena tako mala bila?Dje god gledam 50$ i vise

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  4. Scholl

    Scholl Aktivista

    zippoo and dams82 like this.
  5. zemomak

    zemomak Aktivista

    Evo vidi[​IMG]

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A hebem ti kako ga propustih u pm!
    Edit: evo na amazonu je ipak malo.jeftiniji ali skuplji 10$ nego kad si ti uzimao.Haj valjda bude opet malo pala cijena
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    zemomak likes this.
  7. zemomak

    zemomak Aktivista

    Taj redmi band 4 ima samo kinesku verziju, nema globalne ;)

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A vala ga i oni komplikuju sa nazivima samo me zbunjuju.Da niste spomenuli da ima amazfit band 5 ne bi ni znao jos sad ovaj redmi band!OMG!Pa da ti mozak stane vise kontajuci sta je sta.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    zippoo likes this.
  9. exwizzard

    exwizzard Komšija

  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Znam da sam dosadan :D ali jos par pitanja dok ovo prvo Pesoto iskustvo prodje :)

    Dobio sam od Amazona obavijest da je isporuceno, ali vidim na Pesoto stranici jos uvijek stoji očekuje se. Da li sad ja čekam od njih nešto, koliko je to ažurno? Danas, sutra? I isto sad nekad će mi doći i poštarinu da platim, je li tako?
     
  11. zemomak

    zemomak Aktivista

    I ja sam dva dana čekao da pesoto kod sebe registruje da je pošiljka zaprimljena, pisao sam online agentu, kaže da su štekanja za očekivat pošto je božić i nova godina....

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    I pita me sad jača polovina :) gdje je jeftino odjecu kupovati :D
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    6pm ima najbolje cijene, to je outlet radnja...
    A imaš online radnje poznatih brandova, samo ganjaj USA kad te pita za lokaciju...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Qler likes this.
  14. zemomak

    zemomak Aktivista

    Preksinoc sam pokušao uzet neku odjeću na 6pm, odbili mi karticu...

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Jbte i xiaomi i nazivi...nisam ni znao da ima to neko drugo sranje.
    Ne znam bi li sada otkazao,nisu mi jos poslali...nije ni neka para...14 eura ali sam mislio da je mi band 4



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja sam jednom uzeo Mi band 4, neko kinesko sranje, i svi senzori na njemu su fake. staviš ga na stol, pokazuje 78 otkucaja srca u minuti haha :D :D dao ga jaranu, da ga koristi za sat.
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    I meni bi čudno, kontam ti bar znaš šta si naručio
    @kolinsb
    Ima dosta kopija tih satova, inače originali su jako kvalitetni, ja prošle godine kad je izašao mi band 4 uzmem mi band 3 na sniženju, banggood, platio ga manje od 30KM sa dostavom, nisam ga ja ni koristio, dao ga malcu, radi odlično, nema greške...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma ne vjerujem da je ovo fake,samo je ocito slabiji model i nema nekih dzidza...sada cu bas uporediti ova dva sranja.
    Iznervira se sada,jbte i xiaomi...bolji da mi niste rekli ovo,da zivim u ubjedjenju da sam jeftino nabavio mi band 4

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Za ove slusalice sto sam uzeo, isplati li se uzeti ovo prepakiranje i osiguranje? Sta mislite?
     
  20. iPlay

    iPlay Komšija

    Šta zapravo znači to prepakiranje?