R* - Red Dead Redemption 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by n1dal, Oct 20, 2016.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Da se prodalo prije narodnjaka, otislo bi za ok lovu. Sada nema sanse. A cesto bude 30$ preko VPN-a na Epicu. Kinguin je ima za 29€.

    Ja sam prodao Origin acc i pokusao steam kada je bilo par igara po 30-50€. Ma jok.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako da snimim igru tako sto ce mi zadržati kočiju? Ako je ukradem, mogu je prodati. Ali ako je vozim, i snimim igru, naredn put je nema.

    Ili kako uopste da imam kočiju? Mislim na solo igru.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Aa...sto ce ti kocija? :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Hocu da udjem u Fort Wallace. Onaj fol kada stojis pred vratima pa smiriš situaciju, te oni otvore vrata, kod mene ne prolazi. Podju pucati. Ako ih podjem skidati sa ograde, dodje milicija.

    Jedini nacin je preko ograde ali se moras popeti na kočiju. A ako zaginem, valja mi opet obici cijelu mapu da nadjem drugu na koju se mozes popeti. To su vecinom one male transportne za stvari ili one sa kavezom.

    By the way, trazim kočiju i naletim na solo lika. Podjem iz daleka pucati ali ga ne ubijem pa on podje juriti. Jedno dvije minute ja idem ne mogu da ga stignem kad.. on stoji. Ufatio ga drugi lik i hoce da mu otme kočiju a on nece da sidje pa mu ovaj prijeti. Elem, mlatnem obojicu :D Baš je ovaj svijet u igri živ.
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tako to Rockstar radi, garant uveliko vec imaju GTA6 a igra nikad nije ni najavljena. :D
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Pa otkako postoje rade na unaprijedjenom ai sto je i logicno.

    Sjecam se za gta 4 da su radili kad bjezis od policije i kad se sakrijes da te ne mogu naci tj da okolo hodaju i traze te. Ne sjecam se jesu li to uspjeli u 4. I 5.

    Nisam ih nesto pretjerano igrao.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    U 5 policija kao da ima radar koji ide kroz zidove. Ako si iza zida a u radijusu si "radara", doci ce do tebe. Malo glupo ali je mozda to i zbog balansa.

    Svakako je AI u GTA i RDR najbolji u gamingu.
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    I treba da se napokon popravi taj AI. Godinama se samo plasira grafika koja stagnira.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Osvojen:

    [​IMG]

    Bez Dead Eye, bez napitaka, bez dinamita. Samo ja i karabin :D

    Jedino je mehh sto se NPC-evi spawnaju svakih par minuta. Nisam stigao nista uzeti, poceli su se pojavljivati. Mislim da ne vrijedi napadati.
     
    forzamilan and Stevie_Ray like this.
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fun fact: ja sam Dead Eye skonto tek pred kraj igre. Ne znam kako mi je to promaklo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je trebalo pola igre da se nakanim da skontam kako zapravo funcionise :D
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja znam za dead eye ali ne koristim ga :D
    Mene je stid reci nisam znao za onaj fol da upgrejdas kamp pa kad se probudis mozes se spwnati bilo gdje na mapi. Nisam igrao mjesec dana kad bude vremena mora se ovo zavrsiti.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja dan danas nisam skontao kako fercera dvoboj xD
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dvoboj mi nije bio problem (a vala i ima ih jako malo u igri), al ovo za kamp nisam znao.

    Da igra ima replay value vrijedilo bi sve opet proc, al je problem sto ne mozes pravit odluke kako ce rec main story.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ima li ko za ps4 igru da bi prodao ili posudio?

    Fizicki ili digitalno izdanje?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    OG RDR evo na akciji za Xbox, 10 ojra na MS store, itekako imam sta igrat al opet mislim kupit.
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Igra je stvarno top, ugrabio sam DVD izdanje za PS4 30km ne žalim ni sekunde.

    Nemam mnogo vremena za rokanje, al kad uhvatim slobodnog odmah ide westren.

    Tek sam na chapteru 2, više sam svijet istraživao neko što sam tu misije redao.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Rijetko bude za te pare, uzmi obavezno. Sam setting, likovi i muzika su bolji nego u dvojici, IMHO.

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
     
  20. xman

    xman Komšija

    Meni main misije ne pasu. Cetvrto poglavlje igram.
    Strogo linerne misije u OW igri znaju biti komicne. Takodjer "skrivene" misije su tu tek radi i vecina su razocaravajuce. Npr onaj zarobljeni momak ispod prodavnice oruzja u Rhodesu. Ako svezes prodavaca i izneses vani da ga prijavis serifu cijeli grad zapuca na tebe iako si zamjenik serifa,a prodavac samo nestane dok ga nosis,i nije bug. A ako ubijes prodavaca sutradan je opet tu,ziv i zdrav.
    Feeling da si outlaw takodje nepostojeci jer mozes pobiti cijeli grad,odjahati par km do prve poste,platiti 10$ bounty i vratiti se u grad uredno.
    Ali tehnicki aspekt igre,animacije,zvuk,grafika i slicno su nevjerovatni. Detalji bilo cega nevjerovatni. Toliko dobri da uzivam satima i satima traziti neku zivotinju na mapi da je ulovim. I napucavanje je odlicno sa gore efektima.
    Prica kada poprimi ozbiljniji ton je odlicna,bas lijepo prikazana borba ljudi u nacinu zivota na kog nisu navikli i izgubljenost likova u tom novom i nepoznatom svijetu.
    Kao i sve igre RDR2 ima mana,krupnih mana,ali ono sto je dobro u igri je vise nego dovoljno da covjek uziva.