All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma ja predjem sad kako je korona malo manje tj 25tkm nego inace i dosad sam mjenjao godisnje malo je skuplji 30ak eur pa na dalje pa zato pitam :D al dosta je isao i na bosansko gorivo. Nista narucit cu ga necemo ciganjat :p
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Ma bosansko gorivo je ok(jesi točio na ABA možda), i mi vozimo ovdje, a sigurno ćešće mjenjamo filtere nego što rade na zapadu... I ovdje su iste cijene..


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ABA uvijek ponekad Ina i to je to nikad problema.
    Dijelovi su haman ovdje u DE jeftiniji nego dole kad online narucujes.
     
    dams82 likes this.
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Da li neko ima passata sa opcijom:

    režima rada: ”comfort”, ”normal” i ”sport”.

    Amontizeri, citam da je skup popravak pa me zanima jel velik belaj kad to ode?



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Eldorado likes this.
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nema ih u SBK. Imaju li online prodavnicu ili nesto slicno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. anel007

    anel007 Komšija

    Cuvaj ti to da se ne treba mijenjati, ako su oni nekakvi elektricni ganjali smo ih jednom momku za golf 6 ili 7 haman i cifra je bila pofina, dva su bila preko milje ako se dobro sjećam

    Sent from my Mi 10T using Tapatalk
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ne znam to stvarno, na obje Petrolove pumpe u Sa sam bio u posljednih par dana, i stup i tranzit, i obje su imale vise modela bas izlozeni.
     
    Alibegovic likes this.
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nažalost passat ima te opcije, odoh sutra provozati passata, danas sam ga samo vizuelno pregledao.

    Cuo sam da su paprene zamjene.

    2010 godište 2.0 TDI 170 konja 6x brzina.

    Na šta da obratim pažnju?

    Ima servise radio lik veliki i mali servis 2020 godine. Nipex Tuzla (fiskalni i racun ima).


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pa uzmi ga ako je dobar. To je extra opcija. Ako ćeš razmišljati o kvarovima onda Yugu uzmi i nema skupih kvarova. Ja evo gledam ovog F10 i kad budem uzimao obavezno mora imati VDC, to je uslov. Bez toga ga neću ni gledati. A to je upravo to da biraš sport, comfort...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da, ali deset godina stari, taman kilometraža kada bi mogli vrisnuti.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Za guranje po gradakim guzvama VDC je glavni dio opreme. Bez tog nista :)

    Bolje sebi romobil kupi :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Haker and Stevie_Ray like this.
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Pa odem ja nekad i malo na otvorenu :D ja inace se vodim onom, od opreme nista nije viska :D

    Eee i spala mi sad potrosnja na 10.3 :D jutros isao do banke i nije bilo guzvi :)
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Obično kažu od viška glava ne boli, ali kada se višak pokvari,moraš ga popravit, popravka skupa, a nije ti ni trebao onda plačeš i pitaš se što je meni ovo trebalo
    Nego nije loša stvar ta tvoja potrošnja, kad uzmeš f10 bit će ti se lakše naviknuti

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    :) ma vala ja jos nisam nasao komad opreme da nije bio koristan. Od onog samozatamnjenja retrovizora do dvozonske klime :D i sad mi krivo sto mi ovaj nema grijanje sjedista. pa tempomat, limitator brzine, grijac prednje sajbe... BT u autu... sve je to odlicno. Sve treba :D

    a sto se potrosnje tice :D zato bi i bolio 528i :D taj mi je zelja... ali ima rodjak F10 530d, pa sad neke su tu sheme, ako se sta na izjalovi...
     
    dams82 likes this.
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Dao bih zatamnjenje retrovizora za grijač prednje šajbe
    Dvozonsku ne dam
    To nabrojano je skoro pa serijska oprema u 2020. godini... Osim u vw naravno

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tacno, osnovne stvari :D
     
    dams82 likes this.
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    eh, ali onda dolazi taj VDC, dolazi komplet multimedia, skretanje zadnjih tockova, pametna svijetla, koza, masaza, hladđenje sjedišta... šiber, grijanje volana, andorid auto, bezicno punjenje telefona... i jos hiljadu zajebancija koje bi bilo lijepo imati :D