1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma i amoled je vise precijenjen ...evo ja stalno cackam amoled i nikakvu reakciju nemam kada predjem sa LCDa.
    Evo trenutno imam u ruci A51...jedino kada tamnu temu stavis,pa ona crna se bas istice a ja recimo nikada ne koristim tamnu temu,ne odgovara mi.

    Btw. Imam na prodaju samsung a51 4/128... ispod cijene,pa ako je neko zainteresovan,PM...mrsko mi oglas postavljati

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    OLED + dark mode = bolji battery life. Pod uvjetom da ga aplikacije podrzavaju, a to je sve cesce slucaj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja sigurno o tome necu razmisljati sa telefonom od 4500 mAh a sada i 5000+

    To je reklamirao Samsung,zbog svojih ocajnih baterija i procesora

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nova redmi note 10 linija donosi finih poboljsanja ali ocekujem da ce cijena biti malo visa u startu,zbog amoled ekrana ali nista strasno
    Svidja mi se i dizajn i sve,mozda i kupim neki iz ove linije tamo krajem godine

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pro model bi trebao biti slicnih spec kao Poco X3 NFC, mozda sa dodatkom amoled ekrana i boljom kamerom. Ako cijenom bude blizu onda idem na 10pro, u suprotnom uzimam X3.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja ne znam sta je ovo, pokusaj sisanja naroda il sta ?
    Ja od njih uzeo prije godinu 9T pro 6/128 na normalnoj akciji za 599, sad na rasprodaji 799 :D

    Tehno mag
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 1, 2021
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Mogao bi zaraditi na Mi 9t nakon 1.5 godine korištenja :D



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zavisi jel Mi 9T ili 9T pro. Ako je tada uspio naci pro model za 600KM onda je to bio deal godine.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma cim je stigao Mi 9t obicni kupio sam ga.

    590km bio, i dan danas uređaj po mjeri.

    Dugo se jedan mobitel nije zadržao kod mene kao Mi 9t, a evo još nemam želje da ga promjenim.

    Radi sve fluidno, nemam zamjerki. Baterija izvlaci 6-7 SOT što je najvažnije.

    Pogotov kad vidim cijenu novih modela npr Mi 10t.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Kao da sam ja pisao... Samo sam ja platio 610KM 6/128 u oktobru 2019...
    Gledam mi 10t, nekako mi preglomazan, a ne vidim ni neki veliki napredak...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Napisah,9t pro 6/128

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Pa generalno su skocile cijene, jer sad svi imaju pandemiju kao izgovor. Doduse ovo nije bas opravdano, ali ne ide vise ni nabavka ni prodaja kao prije godinu pa se odrazi na cijene.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma isto kontamo,samo koja budala ce kupiti :)

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    "Budala" koja ne zna da je bilo jeftinije :)
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja nesto ne znam da ima jos uvjek osoba koje se ne informisu prije kupovine pogotov xiaomi.
    Svi oni koji se ne informisu ili uzmu najjeftiniji, ili uzmu iphone/samsung.

    svi ostali bar se raspitaju ili informisu olx.ba recimo .
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nema danas puno izbora, ako se hoce jeftin uredjaj ili dobar value - Xiaomi, ako se hoce premium uredjaj - Samsung ili Apple (s tim da bih ja Samsung posve iskljucio dokle god imaju Exynos u EU). Znaci ili Xiaomi od 150-200 eura ili iPhone.

    Vrijedni spomena su jos OnePlus, Pixeli te Realme. Realme je jedina alternativa Xiaomiju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Zapravo kod nas velika vecina ljudi dodje u ovakve shop-ove i uzme na rate (po preporuci prodavaca biraju). Btw. bio sam u Mi shopu u Sarajevu neki dan, bas su cijene jake. Jace nego npr. u Imelu, Imtecu, Genelecu itd. Barem okvirno onako sto sam vidio.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    @Stevie_Ray i ti ga vala lupas, po tebi znaci imas opciju da uzmes telefon od 200 ili 1200 Eura, izmedju ne postoji nista sto valja?