1. antonio

    antonio Aktivista

    Danas sam bio svjedok nečemu čudnome. Prijatelj me pitao koji bi film volio imati i rekao da će mi ga downloadati. Kada smo odlazili od njega on je stavio da downloada film a kada smo se vratili za 15-20 minuta download je bio gotov. On koristi neki program i neće da mi kaže koji. Molim vas ako netko zna koji program može skidati tolikom brzinom neka kaže. Hvala puno.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    njegov program se vjerovatno zove adsl, satelitski internet ili nekak slično :)

    ma kakav program... pa nema ti pomoći ak imaš 56k modem.
     
  3. antonio

    antonio Aktivista

    Nema adsl ili bilo koji dsl ima 56 modem
     
  4. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Običan modem nije sigurno, telefonska linija ne može fizički da provuče toliku količinu podataka tom brzinom...
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    za recimo 20 min sa konstantnim prijenosom od 6kb/s (što je jako teško izvest sa običnim modemom) može skinut max 7-8 mb.
     
  6. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    i nije reko koliki je film,
    a nema te sanse da skine tako brzo.
     
  7. antonio

    antonio Aktivista

    Film je pasija
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    računaj koliko sam ti gore napisao da može skinut za 20min i zaključi dal je mogao skinut to za tako kratko vrijeme.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    ako nije dsl, leased line takodjer sumnjam (jer je preeeskupo, a opet ne bi bilo tako brzo) ili cable.. dakle 56k kao sto ti tvrids ostaju dvije mogucnosti:

    - sat. net.
    - prijatelj te levati: )
     
  10. Hells

    Hells Aktivista

    Mozda je film bio u nekom drugom formatu koji je manji od divx ili avi , ali cisto sumnjam.
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma zejabeva ga frend :)
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    meni se isto čini...
     
  13. d0ga

    d0ga Aktivista

    hmm..ima program iMesh neznam tako nekako .. i os ti spot od 2paca a morash ic negdje .. a 56 k imash i onmda skinesh ga pola danas..a pola sutra..il sha ja znam..