roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED]

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Jul 5, 2009.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Sena, edgsi, NeTRa1der and 3 others like this.
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Stevie_Ray and kolinsb like this.
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Google translate zakazao da valja
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma



    gnjida




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    gnjido jedna svijetla hahahah...
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hajd kontam da su prevodili sa bosanskog na engleski pa ispalo smijesno, al ne, pa da su samo bacili pogled vidjeli bi da “gnjida” nema smisla.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Jeli neko upratio ovaj oglas na "mojposao.ba":

    https://www.mojposao.ba/#!job;t=int...e=any;location=all;lk=;state=all;jobstate=all

    Ko ima viška vremena i želi da se bavi ilegalnim poslovima u gaming industriji, ovo je prilika.

    Osnivači Italijani, glavni izvršioci iz Srbije.
    Mogli su napisati Cosa Nostra + Zemunski Klan = Fast leveling, Boost, gold, etc. / Game Industry....

    Ja koliko znam, niti jedna kompanija za koje oni pruzaju servise ne odobrava ove vrste servisa legalno, po EULA-i.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Haha pa kome treba firma da boosta? Kad se sjetim Tibia, pa SRO, kasnije LoL, WoW, unosan je to posao bio :D Najjace je sto je pozeljno vise obrazovanje da bi boostao nekog za 400e omg
     
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    Boostanje nije zabranjeno,imas mage-ova koji boostaju po vazdan za gold. Kupovanje golda jest. Eh sad ti mozes kupit 5000 golda i sve potrosit da te neko boosta. Ako blizzard sazna (mada nece),ti ces dobit ban,a ne lik koji te boostao,jer je to sasvim legalno. Imas mage-ova na twitch koji strimaju mara i zulgurub boostove. Ja sam licno i kupovao gold,i prodavao gold,i prodao jedno 8 accounta do sad koje sam "rucno" digao na 60 i opremio sa epic gearom. Zasto bi to radio za neku kompaniju koja ce me platiti 200 eura kad ja account prodam za 450$ lagano. :p
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo je offtopic ali da podijelim. Bilo mi smiješno.

    Sestrin mali, tek navrsio 8, napravio kacigu od kartona. Ta kaciga ima 3 "kartice" i dvije od njih imaju po dva čipa. Napravio je on i portove za čipove, i čipovi stoje. Ne ispadaju. Pa je to sve modularno. Zamjenim čip ili karticu pa fol ta kaciga ima druge efekte.

    [​IMG]

    Veze nema odakle mu sve to. Bilo mi šega i drago jer nije samo mobitel. Tuga koliko omladina visi na telefonu. Inace je on od malih nogu pravio svoje igracke i likove bez obzira sto ima sve najnovije. A jucer sam ga naucio i da igra šaha :D

    [​IMG]
     
    zippoo, senad_986, edgsi and 4 others like this.
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    Razumijem da svako zeli da pogura svoj oglas al brate....

    [​IMG]
     
    Sena, kolinsb and EL NINO CFC like this.
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    "Epic will pay off class-action loot-box settlement with in-game currency"

    https://arstechnica.com/gaming/2021...on-loot-box-settlement-with-in-game-currency/

    "Under a proposed settlement for that suit, which Epic says has achieved preliminary approval, all players who purchased a loot llama at any time will be rewarded with 1,000 V-Bucks (worth roughly $8). Even though it's settling a US lawsuit, Epic says this same deal will apply to all Fortnite players globally."
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  15. selvin

    selvin Moderator

    I to naravno, Javascript error :)
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    . [​IMG]

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  18. Reznor

    Reznor Overclocker

  19. Esh

    Esh HWB

    Daleko najjaci kanal na yt. :D

     
    NeTRa1der and NAILS like this.
  20. NAILS

    NAILS Moderator