PiP: RX 580 4GB i Xeon E3 1230v3,H81M,2x4GB DDR3

Discussion in 'Računari i komponente' started by KeanuChungusWholesome, Apr 7, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Filozof

    Filozof Aktivista

    Iskreno ja vise od 200KM ne bih dao za ovu grafu, sto se tice cijena grafickih sve znam, vidim i sam po piku ali izgleda da ljudi ne kontaju da 4gb grafike nisu problem nego nego ove preko zbog isplativosti mininga ETH-a, al evo mi kakvi smo digli svi odma cijene i ovih od 4gb... Al evo gledam ih po piku po 300-400KM al sve se vrte vec danima/mjesecima sto znaci da nije toliko potraznja kao sto je za 6 ili 8gb, tako da ako hoces da je prodas probaj sa 250 mislim da bi mogla otici, sve iznad je bezobrazluk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Stavi 400 za GPU pa vidi kako ce ici. To im je trenutna cijena.
     
  3. 400 za GPU

    200 CPU,RAM,MBO bundle
     
  4. darsh

    darsh Aktivista

    Ja sam zainteresiran za grafičku kolega ako si spreman prodati po nekoj razumnoj cijeni možemo se dogovoriti.
    Treba mi sestrinom klincu za lagani gaming, ovo bi bilo odlično, ali 400KM ne bi nikako dao.
    Sumnjam da će i neki miner jer verzije s 4GB nisu isplative za mining, da je verzija s 8GB mogao bi je prodati i za duplo toliko.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Vrtoglave cijena kartica stvarno...
     
  6. Imas PM.


    Ma gdje nisu , i ja sam sada zadnji voz uhvatio za 3060 i procesor,maticnu , ram jer ce cijene i tog porasti , rekli iz Intela prekjucer da im pocinje nestajat wafera i da ce vecina proizvodnog kapaciteta ic za i9 i i7 jer su tu vece marze. Opekao sam se vec dovoljno sto sam propustio 3070 i 3060 ti po prihvatljivim cijenama...
     
  7. GPU rezervisan, nova cijena za CPU,MBO,RAM combo je 180KM , za forumase moze uvijek bolja cijena :)
     
  8. Moze lock,otislo.
     
Thread Status:
Not open for further replies.