Pesoto - Diskusija

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Feb 2, 2021.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Šta kad je recimo stvar "preko bare" 250KM a kod nas milju? I onda se treba natezati s njima i dokazivati ko je upravu...
     
    bhd likes this.
  2. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja sam naručio prije ove odluke tj. imam tri paketa koji su pokloni za Bajram rođaka iz Amerike koji je sa svojom karticom naručio i poslao na moju adresu Pesoto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ovo je sad issue jer je raja narucivala i kapom i shakom. Nije ni carina glupa kad vidi 5 agenata sve ssdovi memorija i slicni. Pa je malo udarila po svima da zastrasi. Vec naredni nece ni dirat paz sta sam napisao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Neo Bahamut Zero and RED DEVILS like this.
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ko hoće 'agenta' nek' otvori komplet novi account na nekoga i zdravo. I ja sam razmišljao da je samo pitanje vremena kad će se agent sistem početi iskorištavati. Nadam se da će BA031 proći bez većih zezancija a kasnije onda oprezno sa naručivanjem.
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Imam isto mišljenje...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  6. darsh

    darsh Aktivista

    Ukidaju agente.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  9. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  10. darsh

    darsh Aktivista

    Da u čemu je razlika naprave više accounta i dođe na isto, ovim će jedino zagorčati nama koji nismo iz Sarajeva, sad ne mogu podijeliti dostavu s bratom.

    Previše ograničenja, najmanje dva artikla po pošiljci i to da nisu ista, ako je prejeftino ne isplati se i nema besplatne dostave do skladišta u SAD-u, ako je preskupo carina može procjeniti da je tržišna vrijednost preko 300KM.

    Samo da mi je izvući ovo što sam već naručio i nema šanse da više išta naručim dok se ne normalizira.

    Sam pesoto je zeznuo s mogućnošću 4 agenta, mogli su staviti da se može dodati jedan agent, uvrh glave dva agenta.
     
    dams82 likes this.
  11. darsh

    darsh Aktivista

    To ne bi trebali niti pregledavati na carini ako si stavio prepakiranje jer je presitno.
    Za agente je krivinja pesota, mislim da nemaš razloga za brigu.
     
    RED DEVILS likes this.
  12. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Na moju adresu u Americi su došli paketi koje sam deklarisao na dva agenta i na sebe prije ove odluke o ukidanju.
    Ja carini neću ni marke dati, a Pesoto se mora pridržavati pravila koje je naveo na svojoj stranici prije ove nove objave.
    Ukupno imam tri uspješne transakcije sa Pesotom nadam se da će i ove proći bez problema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. syd

    syd Aktivista

    Cini mi se da je negdje bio referal link, ono ako se neko registruje preko tvog linka, dobijes bonus ili tako nesto, ali ne mogu da nadjem nigdje na profilu. Ima li to jos?
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Na profilu u sekciji besplatna isporuka.

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  15. syd

    syd Aktivista

    Nasao, hvala.
     
    dams82 likes this.
  16. Scholl

    Scholl Aktivista

    Ako ce ukinuti agente bravo
     
  17. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja ću sad da ispastam zbog švercera kojem je Pesoto dopustio da švercaju robu.
    Ja imam tri pošiljke završene i uvjek su mi tražili licnu kartu sto je uredu i po pravilima.
    Zadnji put sam bio u poslovnici i pitao sam za dostavu na agenta na sto su mi odgovorili da može bez problema samo kad roba dođe da i agenti krenu sa mnom u poslovnicu i preuzmu svoje pakete naravno uz licnu kartu.

    Sad u skladištu imam tri paketa dva na agenta i jedan na sebe.
    Paketi stoje u skladištu od prošlog utorka a tada su još uvjek bili aktivni agenti.
    Nadam se da će Pesoto ostati profesionalan kao i sto su dosad bili i da mi neće cariniti slušalice.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne carini Pesoto robu neposredno.
     
  19. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Još uvjek nisu dodijelili broj za sljedeći let iz USAo_O
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ihh jesu namazani, do sutra važi onaj promo kod za dostavu, a počinju sa izdavanjem pošiljki sljedeće sedmice.