Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Tesla

    Tesla Aktivista

    Ljudi, da li mogu nekako da nastimam portable hotspot, eronet 3g 6S 14.5.1, kaze mi to enable hotspot on this account kontaktiraj carriera, sta je to fora neka sa eronetom, zna li neko please.
     
  2. DSA

    DSA Aktivista

    Mora ti i ovdje biti uneseno ovo

    [​IMG]
     
    Tesla likes this.
  3. Tesla

    Tesla Aktivista

    Nakon ciste instalacije odmah je proradilo, hvala druze puno,i nakon restarta opet nece... lol

    3 puta sam restore radio i tek nakon sto sam instalirao tetherme tweak radi odlicno.
     
    Last edited: May 16, 2021
  4. Tesla

    Tesla Aktivista

    Moj prvi susret sa oleophobic coatingom je jos koliko se sjecam na 3GS bio, drama je korisnicko iskustvo na telefonima na kojima je ocuvano i ovim drugim. Kod mene je na 6S u potpunosti otisao taj premaz, a kod kcerkice na 7 nije ( oba sam uzeo neki dan tako da su polovni ). Opet kod kcerkice 600 recharge cycles kod mene 500, ali kad sam dobio 6S PUBG bio instaliran, tako da..... Hvale radnju bestbuy sa malte i idem tamo zamijeniti baterije, zivim na Dobrinji u Sarajevu i kad me pitaju pa koliko mi traje baterija jer joj je kapacitet 74%, samo kazem do alipasinog :)

    Ali da se osjeti razlika sa oleophobicom je neupitno, po meni je to jedna od veoma bitnih stavki, jos kako je Apple prekinuo sa usporavanjem telefona, mislio sam da ce se ios 14 vuci ko krepana macka na 6S, ali jock, leti stvarno nevjerovatno.
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobra folija i ici ce opet fino.
    To 74% buni ljude jer misle ako je mogao dan i po sad ce moci dan :D
    A zapravo dok malo napon padne (a ispod 80% krece) mozes je **bati.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Iphoni 6,6s i 7 na oglasima su svi ispod 80% baterije i to bi trebalo mijenjati ali niko ne spusta cijenu uredjaja,iako je bez baterije neupotrebljiv :D
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    [​IMG]
     
    Sena and Aldiin like this.
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nerealno da iPhone 6S jos uvijek podrzavaju zadnjim update-om.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bilo je cudo da su i iOS14 za njih izbacili, nakon njega svi su rekli mora da je zadnji, a oni izbace jos jedan. Bas wow.
     
    Aldiin likes this.
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Stigao iPad pro 2021 12.9, kakva je ovo mašinerija braćo moja mila. :eek:

    Ima li neko preporuku za neki case kad ga koristim bez tastature?
     
    Sena, kvaju and Vedo like this.
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije ni cudo, taj M1 cip im je na nivou zadnje intelove i7 generacije.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I magic keyboard je perverzija, kako sve to dobro izgleda kad se tipka preko toga. Šteta što iPad OS ne može iskoristiti snagu ovog hardvera ni 30%.

    Pošto prvi put u životu ovo koristim, kako da na Appstore znam koje aplikacije su prilagođene iPadu, a koje nisu?
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da sve app koje su ti dostupne preko storea mozes koristiti na ipadu.
     
    Alibegovic likes this.
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Neke aplikacije kad skinem kao da su iPhone verzija samo ih razvuče preko ekrana.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pro je sila, ja imam Pro iz 2018 11’ sa A12X.
    Vrh, ekran, pencil, bas ono.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni je ova tastatura nešto fantastično, bolje iskustvo tipkanja nego laptop (još u settingsu podešavaš pozadinsko osvjetljenje :)). Nemam olovkicu, iskreno mi je preskupa, a nemam potrebu za njom.

    Samo kontam uzeti još Apple smart folio case kad ga koristim bez tastature. Nisam pronašao neki dobar case na taj fazon, ovi jeftini sa Amazona kažu da kvalitetom magneta nisu ni blizu Apple-u.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa to je najveća mana, većina aplikacija nije pravljenja za tablet.
    Meni je super za ovako ppnjeti na posao kada gledam F1 i za WC a, ostalo nula bodova.
    Preskup uređaj za ono što nudi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koji je model, tj. koliko internog storage?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    256GB.


    Sent from my iPad using Tapatalk