All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    nisu vectra je imala alu felge, opel Tito :D
     
  2. nivla

    nivla Komšija

    desilo se vise puta, i to meni sa celicnim felgama, meni su kamencici, kod jarana manji saraf uletio
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni eto nije ni jedno a ispred garaze mi se osipa beton da je prakticno pijesak. Ne mogu auto načistiti.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa taj Megan i jeste fail, ovaj poslije njega iz 2015 je odličan.
     
  5. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Moj Fluence dijeli unutrasnjost sa Megane-om te generacije. Na tim autima ne mozes procijeniti kilometrazu po npr. ishabanosti volana jer se volan vec nakon 50k km oguli :D
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    I na Octaviji izgori i otrca se volan nakon 50k.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako na mojoj nije, a 160.000? :) Doduse vidjao sam druge, sa sumnjivom kilometrazom, i sve unutra izlizano, ne samo volan. A kao 150-170k presle
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma na skodi ako nije neki jaci paket opreme volan onaj spuzvasti, smece ko u yugi... fuj
     
  9. becke

    becke Aktivista

    Potpis, kod oca je na 90k izlizan volan (mk2 Ambiente poslije redizajna sa nekom dodatnom opremom). Sve ostalo izgleda super, ali kao da je volan uzet iz auta koje je preslo 200k.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Je li je novu kupio pa nabio 90k ili kupio sa sumnjivih 90k? :D Nije mi onda jasno kako kod moje nije izlizan na 160k, mozda je neko ubacio novi :D I koje je godiste? Mozda su imali losih serija, vidjam ove 2fl sa totalno izblijedjelim znakovima a kod moje znakovi ko novi :D
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ili si ti kupio sa sumnjivih.
    Prva stvar što šverceri rade srede volan, ručicu mjenjača i ručne i izbljedele dugmiće :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije od svercera :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  13. becke

    becke Aktivista

    Kupljena nova u Cosmos Commerce-u. 2013. godiste, zadnja serija prije nego sto se u BiH pocela prodavati mk3.
     
    Last edited: Jun 1, 2021
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    I kod mene je isto godiste i ista, mozda je do stila voznje :)

    EDIT: Mozda je na mojoj bila ona koza na volanu pa skinuta skoro :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ili je neko koristio onaj kondom navlaku ili ti je stavljen novi volan :D

    Otac ima mk3 2016 godiste 50ak tkm, kvaliteta volana je nikakva :D

    Prije toga mk1 2000 FL, prodao je sa 180 tkm, prava kilometraza kod njega bila preko 15 godina, volan imao hajmo reci manje tragove koristenja, ali je dobar period i koristio navlaku na istom.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma



    Svaka čast za ovog lika koliko je uspio u jednoj hrvatskoj, inače iz Livna čovjek

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa nije ni kod mene bas u extra stanju al s obzirom na godine je super, ima malo istrosenosti odozgo i dole kraj precki lijevo desno. Ali od onoga sto sam ja pregledo ova je imala najmanje istrosen volan i unutrasnjost.

     
    Stevie_Ray likes this.
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To super izgleda, narocito za Skodu.
     
    dams82 and dmr like this.
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na ovoj Skodi kao da nije kozni volan, vise mi izgleda kao spuzva, mada je do paketa opreme, ima ih sa glatkom kozom koji su bolji. Na Leonu 2007 god. je daleko kvalitetniji volan.
     
    Last edited: Jun 1, 2021
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Spužva je, I brzo počne da se uvija oko metalne šipke ispod, kažem ti kao yugo...

    Sent from my S21 Ultra using Tapatalk