Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sta je sa robom koju doveze Fedex, jel to onda BH posta preuzima za slanje po Sarajevu?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

    EDIT: Ipak Fedex. Kakav rahatluk covjek mi donese na posao. Ne moram se patiti sa odlaskom u glavu BH Postu.
     
    Last edited: Jun 9, 2021
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni danas stigla roba sa iHerba narucena 14.05, dostava je bila DHL plus za 29.06-13.07. Znaci doslo tri sedmice prije roka :)
    U nasoj posti uzeli standardno 3.5KM nizasta, ja otisao i podigao. Da su barem na vrata donjeli al hajd.
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Čim carina otvori pošiljka postaje vrijednosno pismo i mora se podići u pošti uz uplatu. Takve poštar ne nosi na vrata jer ne može naplatit.

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovo je bila DHL plus posiljka, da sam uzeo DHL express doslo bi mi u ruke od radnika DHL-a kao prosli put. Isplati se, pogotovo ako je razlika oko 15$.
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Naravno, DHL express bi ti došao za max 7 dana na vrata...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    I ja cekam Fedex posiljku.
    Nisam do sada koristio njihove usluge.
     
  7. anel007

    anel007 Komšija

    Fedex ja mislim u Bosni razvozi InTime brza posta, mislim da su mi oni doveli proslo ljeto kad sam narucivao.

    Sent from my Mi 10T using Tapatalk
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    E cuj profit pola milijarde a prihodi 14 milijardi kakvi likovi rade za klix.
     
  11. exwizzard

    exwizzard Komšija

  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Navedeno je da od ranije šalju u BiH knjige i sl., ali nisu slali tehniku (ono što nas većinu ovdje i zanima), hranu itd. pa valjda sada šalju i to.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  13. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Slali su sve, imas moje postove ovdje od prije 10 godina kako sam uzimo PC dijelove.
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Moze se elektronika kupovat sa amazon.de.
    Neki dan gledao nesto za PC.
     
  15. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Jesil stavio bosnu kao adresu gore lijevo? Sad kad gledam ne salje amazon. Ali moze se naci po neki third party seller koji salje.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pa amazon kao amazon ne salje, ali ono sto meni treba i ima vecinom kod third party sellera. Nesporazum je nastao, mislio sam da govorite kako nikako se ne moze sa amazon.de kupovat.
    Ali opet ja kad kupujem, kupujem sa amazon.com.
    Izadje papreno u svakom slucaju, ali jbg kad je ovaj shitfest trenutno, a i meni puno puta trebaju neke stvari koje se tesko nalaze i onda kad nadjes selleri koriste i nabiju cjenu, iako licno nije za osudu. Vrijeme je surovo.
     
  17. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ima li kakvih Prime Day deals za spomenuti? :)

    Ako niste upratili, Crucial SSD-ovi su na all-time-low cijenama.
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    je li ko probao prime sa drugim emailom, a da je koristio istu karticu sa starim primeom?
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Cijeli dan pokušavam, ali mi odbija payment za prime. Prvi put me odbilo jer mi je kartica bila ugašena za Internet kupovinu (zaboravio uključit) i kasnije uključim i neće ni naopako. Podrška tvrdi da nije do njih, da kontaktiram banku. A ima finih stvarčica, fire stick 4k za 24.99, echo dot 4th Gen takođe za 24.99...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja kontao nabaciti jedan rezervni 4k fire tv :D

    Nemam prime pa mi mrsko petljati sa time.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk