Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    I ja sam htio, na starom tv-u još uvijek radi Netflix, ali ne znam dokle će, treba imat alternativu u džepu...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ima li jos ko prime aktivan?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
    RED DEVILS and dams82 like this.
  3. darsh

    darsh Aktivista

    Uzeo onu ponudu 7 dana 2$ pošto sam probno već iskoristio krajem prošle godine.

    Naručio fire 4k tv stick i ovaj novi fire 10 tablet.
     
  4. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Uzeo sam i ja Amazon Fire Tv Stik ali mi jos uvjek pare stoje na racunu:)
     
  5. Hellas

    Hellas Aktivista

  6. dams82

    dams82 Komšija

    Uspio sam i ja aktivirat prime, obrišem karticu sa Amazon naloga i ponovo je snimim i prođe...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    sda je negdje naci sony 1000wxm3 ili 4 na akciji :(
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Narucio dvije stvarcice od iz jedne prodavnice na aliexpress 29. maja. Danas podigao paket :) Držim fige da mi i ostatak robe dodje bar do kraja iduce sedmice :D

    Nisam morao placati nasima postarinu, jesam ovu na aliexpresu 4 dolara.
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Jedno pitanje za ove sto su narucivali sa ComputerUniverse? @Sena, @Vedo, @Esh, @KingT ako sam dobro upratio ili ostali... Narucivali bismo na firmu slusalice, vrijednost je oko 3600KM, je li bolje narucit standardnim DHL-om pa da to ide preko nase poste ili da narucimo preko UPS? UPS je skuplji za 60E za dostavu. Je li velika razlika u cijeni za ostale usluge oko spedicije? I kako placate njima, vidim credit card je 33E, paypal 46E...
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Bio je neki fol da se ne moze cariniti preko BHP preko 2000 KM. Ne znam ako se neko sjeca…
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne znam kako ide preko poste, vrv neko mora uraditi uvozno carinjenje i tu uslugu naplatiti, UPS isto tako, te cijene uvoznog carinjenjantj samo posredovanja suboko 100 KM po posiljci, negdje jeftinije negdje skuplje. Najbolje nazovetw UPS i pitate koliko je carinsko posredovanje, a zastupnik UPSa je Express Courier doo.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Ok thanks, zovem sutra. Danas sam bio u DHL-u, jer sam mislio da je ova DHL posta na CU zapravo ona DHL express, pa mi objasni teta da je to standardna i da to preuzima nasa posta. A ako je DHL Express dostava, onda oni rade sve. I pita me koliko je dostava, reko 80E, kaze nismo to mi sigurno, mi smo skuplji :D
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    To je klasicna posta, evo ja sam bas nesto sad narucio preko tog "DHL", postar donese.
    DHL Express, e oni su druga.
    Najvise sam sa UPS narucivao i sa njime najvise imam iskustva.
     
  14. DSA

    DSA Aktivista

    Ljudi, jel bilo nekad ranije na olx.ba opcija da se prati kretanje cijena pokedinog artikla? Ono da se vidi zadnjih par promjena. Mislim da sam to nekad negdje vidio ali ne mogu da skontam kako se to gleda
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Klikom na cijenu dobijes to sto trazis.
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Ako je bilo promjene onda ima onaj krug sa strelicom pored cijene i samo ga pipneš i iskoči prozorče sa datumima i cijenama. U aplikaciji naravno...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
    Last edited: Jun 29, 2021
  17. DSA

    DSA Aktivista

    Ovo ne radi kod mene
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Nadam se da je jasno. [​IMG]

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  19. DSA

    DSA Aktivista

    Nema u iOS app to uopce
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Eh to ne znam, nemam dodira s iosom nikako, to zna moj brat

    Sent from my A52 using Tapatalk