All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tale uvijek preusmjeri temu, sa interijera otisli na ciji je veci.
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Zanimljivo kako svaki put kad neko nešto kupi SEBI nađe se neko da kaže kako je pogriješio, kako je mogao ili trebao kupiti nešto drugo itd... Čestitajte čovjeku što se "ponovio", a za svoj novac kupujte šta god želite... Ja nisam ljubitelj tih premium brendova tipa Mercedes, BMW, Audi, jednostavno me ne privlače, ali naravno nemam ništa protiv ljudi koji to masno plaćaju, masno plaćaju održavanje itd... Svako za svoj novac ima pravo izbora... A ti druže da se navozaš i bolja kupiš...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
    edgsi, kvaju, Qler and 3 others like this.
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Reci to svom drugu hakeru a ne nama normalnima :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Haker likes this.
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Fina A klasa.. pardon, CLA pravo. Neka je sa srecom.

    2014 god ?
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Ne bih nikog imenovao, ali ako ćemo upirati prstima nije ni tvoje maslo za ramazana, možda nije ni moje, ali ovdje se nečiji izbor vrijeđa na dnevnoj bazi... Šta god neko kupi odgovor je mogao si bolje za te pare, ja ne bih nikad to kupio, ima jeftinije, bolje da si kupio ovo ili ono... Stvarno pretjerivanje...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! and selvin like this.
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja to nikad nisam nikome rekao, a jasno se vidi ko nije rascistio sam sa sobom :D
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Jest, fina je A klasa. Aha, 2014.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja znam da će se svako za ovom CLA okrenuti da pogleda, a za Passatom 8 i Octaviom neće niko.
    Egzotika je prava, ipak nije Selvin ni tip klasičnog Bošnje.
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Interijer imaš na google.ba. Čovjeka bezveze prozivate, meni je ovo auto ekstra. Egzotika koja se ne vidi baš tako često na našim cestama.
     
  10. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa valjda se pita da vide ljudi kako je ocuvano...
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovo je trebalo prestat citat cim je neko uporedio sa Passatom, Skodom itd. Ta auta sad imaju fin vanjski izgled, ali unutra je 2 klase ispod premium brendova.
     
    Qler likes this.
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Prica o interijeru je prvobitno bila o C klasi i skroz odvojena od ovog sto je kolega kupio, ali onda je neko sve zamijesao i poceo s pricom sta je vece.
     
  13. xman

    xman Komšija

    Rodica 36k platila Audija A4 2014-2015 god.
    Auto je ocuvan i sve to,ali ja se borim da ukapiram zasto je toliko skuplji od mog 508 jer ne djeluje bolji,naprotiv,ima manje opreme i puno manje prostora unutra...
    A ovaj mercedes djeluje kao klasa iznad za oba ta auta.
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    508 fl je odličan auto, ništa nije bolji passat i octavia, a oboje su za 10k skuplji.
    Da ne govorim taj 508 prefacelift je iste cijene kao i Golf 6, a ta dva auta su ne mogu porediti.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa taj audi je u startu bio skuplje auto, tako ce biti i za 5 god, A4 ce biti 20k, a 508 12k KM.
     
  16. xman

    xman Komšija

    I bit skuplji od Selvinovog mercedesa koji opet kazem djeluje klasa iznad iznad oba auta sto sam pomenuo...
    Cijene auta su cirkus,neka precijenjena,neka podcijenjena.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Za 30k je ovaj CLA dobra kupovina, nisu ni u Njemackoj jeftiniji. 2.2 dizel, automatik, i auto koje nije tesko je dobra kombinacija. Dimenzije jesu manje i nema puno prostora, ali ako je dovoljno, sta koga briga sto Passat nudi vise prostora.
     
    Neraa likes this.
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Po meni je plus sto ja malo manji, kompaktniji, ko octavia :D
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma gdje je kao Octavia, totalno si fulao. Octavia unutra ima vise prostora nego Passat, a ovo je definitivno manje od Passata. I opet, ako je covjeku dovoljno mjesta, ne vidim problem. Sebi je kupio, nije nekom drugom.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    mislio sam kraci, nema octavia prostora po duzini, ima po sirini, a ta mecka je duza od octe i veci medjuosovinski. Ja kad nastimam sjediste za sebe, a ima me 1,98m iza mene ne moze gotov niko sjest, sjedim iza B stuba :D