Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. DSA

    DSA Aktivista

  2. dams82

    dams82 Komšija

    DSA likes this.
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nije bas tema ali je tu to negdje. Koja je opcija najpovoljnija za slanje novca iz vana (DE) u BIH? Na iban na devizni unicredit na 100€ uzima mi jebenih 11€ koja smo mi rupa u pm u hr kad saljem ni centa ne uzima. Ima WU app ali trazi mi iban od primaoca wtf zar primaoc ne bi trebao te pare dici na šalteru ili mu legnu fakat na iban pa zato trazi?
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzimao sam ja RTX3070 sa CU, 999Eura bila sa dostavom za BiH, platio karticom, DHL dostava. Cekao je par sedmica. Onda sam iz poste dobio 2 telefonska broja, njihovi neki spediteri, pa peglanje sa njima oko carine itd. Uglavnom, proces je i dugo traje.
     
    selvin likes this.
  5. user071

    user071 Novi član

  6. sumeir

    sumeir Komšija


    Ako ti je to za firmu zašto ne ideš preko njihovog B2B odjela

    https://www.computeruniverse.net/en/b2b

    Nazoveš i tako završavaj ako već nisi, ja bih prvo nazvao, pa poslao email pa ako šta zapne opet zvao . Prije ćeš tako završiti, bar sam ja tako radio.

    Ako je za firmu onda je možda bolje da im preko računa direktno platite.

    Dostava naravno reko UPS-a

    Vjerovatno će ti za to trebati špediter, pa bi bilo dobro možda da sve to "izdogovarš" sa njima prije nego naručiš.

    Ako niste ranije šta naručivali iz vana za firmu, možda i sa svojim računovodstvo da se konsultujete.
     
    selvin likes this.
  7. Loki

    Loki Komšija

    Šta ovo više ni sa jedne ove "kineske" stranice ne može da se naruči mobitel u BiH... Nekad davno sam kupovao sa aliexpressa, banggooda, tinydeala i gdje već sve nisam...
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

  9. Hellas

    Hellas Aktivista

  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    krs nista...al et ako neko naumio mozda da sad iskoristi priliku.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Trećina stvari sa (relativno) dobrim cijenama nije raspoloživo. Klasika za naše radnje.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    a evo i dobrih sandala.
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Kakve su te sluše Rale? Planiram i ja uzeti.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    forzamilan likes this.
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Imam ja XM4, armirani beton.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Baci recenzije best buy noise cancelation trenutno. Plus 23%

    Sent from my SM-T510 using Tapatalk
     
  18. p4ja

    p4ja Komšija

    Te slusalice su nesto najjace sto postoji, probao ih vise puta, nevjerovatno iskustvo. Posto su na amazonu ovi modeli?
     
  19. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Amazon Prime mi istice 23.7.2021 ali sam dobio
    Claim your shopping reward now.
    You're almost there. Visit www.amazon.com/prime to claim your shopping credit, and we'll automatically apply it to your next qualified purchase at checkout.
    E sad me zanima dali ja mogu pokupiti ovaj shoping Credit iako sam se odjavio sa Amazon Prime
    :)
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa nema veze, mozes jer jos uvijek imas Prime. To sto ga neces imat nakon 23.07. je nesto drugo.
     
    RED DEVILS likes this.