MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ma šta se ima komentarisati, debil je dobio šta je i zaslužio. Njegovo vrijeme na vrhu je gotovo ...
     
    aNaToMiC ! likes this.
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šteta što je došlo do ovako teške ozljede, nadam se da će se oporaviti i gledati pravi revanš.
    Ovo je barem godina pauze, što je opet problem.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    McGregor je sam sebi najveci neprijatelj, tip je skrenuo. I sto bi htio da se povuce ne moze, previse je lajao, sad mora gurati dok ne plati glavom.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Upravo suprotno, lik ima milione i opet je ostao u igri. Borbu je sam ispromovisao jer mu je protivnik malo ogranicen. U americi je to tako, moras biti klaun i to je to. Plus, gotovo otvoren prijelom noge lik daje intervju i promovise opet borbu. Ipak postoji razlog zasto zaradio kao svi borci skupa. Bio mr. nice dvije borbe, svi odreda trazili da se vrati “stari” mcgregor.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije ni ovo stari Conor. Postao je poprilicno pogan na silu. Ali respekt nakon toliko para da se i dalje bori. Samo ne vidim kako moze dobiti po četvrti put niti kako to UFC konta da odradi. Conort je out recimo 1g, a do tada ce se Dustin boriti za titulu. Neka postane prvak, Conor ce dobiti odmah šansu za titulu? Ne ide brate. Jeste zavrsilo nakaradno ali četvrta borba je previse. Dustin ne samo da je dobio dvije borbe vec je dominirao u prve dvije runde zadnjeg meca. Neki sudci su dali 10-8 Dustin.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma pretjerao je sa uvredama. Hajde razumijem dio gdje se zeli postici veci hajp pred mec, ali i za to ima nacin i mjera. Sad ga ismijavaju, najavio je nosila i na kraju su njemu trebala.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno da će mu dati četvrtu borbu postao ovaj prvak ili ne. Samo sačekaj brojke od ovog eventa i sve će biti jasno.
    Nije ovo ni 1% od starog conora. Novi Conor je lik onakav kakav je bio dok je razmjenjivao viski i onaj hot sos, ovo je isforsirano, nategnuto i nikakvo, ali raja hoće.
    Kao borac ja mislim da je jako dobar, Dustin je mašina u posljednje vrijeme i mnogo mu bolje leži 155lbs jer je veći. Conor strese ljevicom, protivnik ne padne i to je to, game over.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. xman

    xman Komšija

  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne znam gleda li ko UFC live, ali Khamzat lol, vidio Danu kako na mobitelu nesto gleda i prenese lika do njega da mu kaze da obrati paznju na fight xD
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jedva sam kebaba iztrpio sad ih trojica istih.
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Najjaci su

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  13. xman

    xman Komšija

    Khamzat nije dosadan ko Khabib.
    Lik jedva prezivio kovid,duza pauza,najtezi protivnik do sada,i udavi ga ko pile.
    Nevjerovatan je.

    Nosa lika po oktagonu i veli Dani "Pazi sad sta cu mu uradit" hahahahhah
     
    donjapa likes this.
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hahahaha ova mu je dobra :) [​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Strašan event. Pogledao chendlera, rose i usnama.
    Usmanu ne može niko ništa, jedino da padne na doping testu.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. DSA

    DSA Aktivista

    Nadam se da ce se desiti meč Usman - Chimaev prije nego se Usman povuče
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Šta je ovo niko ne spominje odlicni 269. Od preliminarnih do glavne borbe.
     
  18. DSA

    DSA Aktivista

    Evo ja tek vratio, hocu da pogledam event
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nevjerojatna borba inganua. Zadnja borba po ugovoru, ogroman pritisak i još sa poderanim koljenom dođe. Bio sam siguran da će izgubiti, ali lik tehnički nevjerovatno napreduje.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci Francis je pobjedio taktikom koja je bila kljucna u borbama protiv njega; obaranja. Nije gotovo nista uradio na podu ali je Gane bio jos losiji. Respekt ak omu je koljeno toliko bilo poderano ali je disao tesko u trecoj minuti prve runde. U drugoj rundi je disao kao riba. Mislio sam da ce ga Gane zavrsiti sa submission, ali nista. Kao da je ocekivao da se bore deset rundi.

    Dobre obe borbe. Ostale nisam gledao.

    Mislim da ce Francis napustiti UFC. Nisam slusao konferenciju i kako je White raspolozen nakon ove borbe.