Streaming servisi: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jan 6, 2016.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Magnifico, senad_986 and Esh like this.
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo ga I HR subtitlovi u ovoj "History 101" emisiji, nije ih prije bilo?

    Sent from my SM-A515F using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije, ali ne vidim ih nigdje više osim na tom 101

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sta bi sa onom pricom da ce ponuditi jeftiniju godisnju pretplatu?
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Odradiš foru sa turskim vpn i eto ti jeftinije pretplate.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    evo liste sa HR subtitlovima

    https://hrflix.eu/lokalizirano
     
    Picoooka, Aldiin and Haker like this.
  8. Neso

    Neso Komšija

    Ovo su super vijesti! Taman da mami otvorim jedan account :) Valjda ce biti jos filmova u buducnosti. Zelja su joj neki stari klasici sa prevodom :) Hvala ti Vedo na postu!
     
    Vedo likes this.
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel poslje opet može Engleski jezik i hr titlovi?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Ne bi trebalo biti problema.
     
    Eldorado likes this.
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Netflix uskoro u odredjenim zemljama pocinje testirati novi sistem gdje ce se sheranje racuna izvan domacinstva gdje je racun otvoren naplacivati dodatno. Mnogo su pohlepni postali. Prvo dva poskupljenja u zadnjih 3-4 mjeseca, pa sad ovo. A sadrzaj sve gori i gori.

     
    Last edited by a moderator: Mar 17, 2022
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa dionice im potonule, poskupljenje Im je jedina opcija a da pokupe za sve pola bi otkazalo. Znaju da većina ljudi dijeli pa hoće uvaliti ovako. Može dok može, sadržaj im nije vrijedan neke velike cijene.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Svake godine skoro dizu cijenu za sve u zadnjih 5-6 godina. Zadnji put u januaru.
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    Gube kvalitetan 3rd party content, korisnici odlaze jer ih smorise sa netflix originals glupostima, kako drugačije kompenzirati nego po leđima korisnika. 4k premium acccount radi posao za 4 eura (aktivacija preko vpn). Da je skuplje nema šanse da bi se pretplatio. Možda uzeti Amazon za Euro dva, da pojačam library izbor i to je to, ostali servisi talašika
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ovako mi malo fali da odjavim.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nikad nisam imao Netflix niti planiram. Sto se mene tice mogu dizat na $100 mjesecno. Value im je ocajan, cak i "obicni" HD naplacuju dodatno.

    Amazon Prime nema content kao Netflix, ali za 8 EUR mjesecno (i to je jeftinije ako uzmes godinu) dobijes i (brzi) free shipping i Amazon Music, jos neke stvari koje i ne koristim. Kod Amazona 4k ne kosta nista dodatno.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mene Netflix izadje 4.95KM mjesecno standardni paket :cool:
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izađe i mene ali za tih 5km ne pogledam pet stvari na njemu mjesečno. Da je skuplje ne bih plaćao.

    Generalno ima šuma servisa, svi jedni drugima uzimaju dio kolača i svi su na gubitku, ljudi će to otkazivati kada shvate da plaćaju tri servisa a ništa nema niti na jednom.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mah, kad je tako jeftino onda mi ne smeta i ako ne gledam nista par dana. Ljudi na cigare dnevno potrose vise.
    Zao mi sto na tv- u nemam app za Prime video, i tu bih se pretplatio.