1. selvin

    selvin Moderator

    Pa pogledaj šta ti najviše troši bateriju.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jedino factory može tu pomoći

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Zna li neko gdje bih mogao potraziti i ugasiti ovu opciiju. S vremena na vrijeme pomjeri wallpaper, odradi zoom out i moram telefon restartovati. Nije sto mi je do ljepote wallpapera vec mi onda pozadina ne valja gdje je sat.
    Ovo mi svaki dan izbacuje. Nekada 2x dnevno. Kaze ima update i udjem u opcije i nema nista.

    [​IMG]

    Takodjer, kada googlam nesto sa Chrome browserom, cesto se desi da kliknem na link stranice, nekog foruma itd, i da mi nudi sa kojom aplikacijom da otvorim. I onda u odabiru ima samo Mi Browser. Zašto nece da nastavi sa Chrome browserom ?
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Mislim da negdje trebas u system podesiti default apps

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Thx, postavio sma pa cu vidjeti. Evo dok sam to promjenio, pomjeri mi se wallpaper. Ocito cu morati sam ocrnu pozadinu staviti. A ovo je kao rješenje:

    "Download any 3rd party launcher (lawnchair) and set wallpaper in that launcher, uninstall that launcher and set wallpaper on poco launcher. It will work."

    Mislim..
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja sam dugo vremena koristio NovaLuncher. Jedan od najboljih je definitivno. Kod MIUIa mi je falilo podešavanje grida na home i apps ekranima.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni jucer stigao MIUI 12.5.3.0 apdejt, kao bolja stabilnost i manji sistem lag, mada nisam primjetio razliku jer je i prije ovoga sve bilo ok.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    kolinsb
    I kod mene je Nova godinama. Ali ovo postavljhanje wallpapera je ok dok ne restartujes telefon, i onda se pomjeri.
     
    kolinsb likes this.
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ekipa uzimam novi mob pa se dvoumim izmedju mi11 lite i redmi note 10 pro?Sta je bolje od ovo dvoje?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako ti je bitnija kamera onda note 10 pro, mi 11 lite je dizajnom ljepsi, malo manji i laksi za nosit u dzepu. I baterija je nesto bolja na note 10 pro, ostalo je hardwerski isto.

    Ako nadjes Mi 11 lite 5G onda uzmi taj, ima bolji procesor od ostala dva. Pogledaj i Poco F3, on ti je najbolji u grupi al i najskuplji.
     
    SpookyMoO likes this.
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja sam mami narucio Mi11 lite 4G 6/128 preko bht, i ja sam bio u dilemi vs Note 10 pro.
    Koliko sam vidio na reviews video stabilizacija je bolja na 11 Lite. Ostalo ve tu negdje, ali je 11L laksi, tanji i malo manji tel.
     
    SpookyMoO likes this.
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa sta ja znam nisam neki freak za kamerom.Najbitnija je fluidnost u radu i baterija.
    Uzecu preko telekoma jer mi ugovor uskoro istice svakako.
    Mi 11 5g je preskup za mene ova dva nekako mi upadaju u budzet
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Note 10 Pro i onako nemaju na stanju u bht tako da ti je 11 Lite 4G jedina opcija.
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A valjda bude opet :(
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Neces pogrijesiti koji god da uzmes. Ja sam zadovoljan sa note 10 pro, eto King ima mi 10 lite i on zadovoljan :)
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne koristim ja Mi11 Lite to sam uzeo za mamu, ja sam ajfonas (iP11).
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ko ti je kriv kad ne znas uzet sebi sta valja :D
     
  18. mirseth

    mirseth Aktivista

    Uzeo sam redmi note 9 pro. Ima li posebnih problema ili caka za njega ?

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma nista, samo pici :)
     
  20. mirseth

    mirseth Aktivista

    Primjetio sam da mi je zvuk relativno slab kad sa nekim razgovaram. Jel to normalno za note 9 pro ?