Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Vjeruj da imam 2-3 na DVD-u igre sve digitalne al na svom racunu.

    Imaš SALE svakih mjesec gdje se može nešto naci, na piku sam ganjao zamjene igra za igru dvd-a.

    RDR 2 imam na dvd-u
    Call of duty WWII dvd
    Fifu 18 koju sam dobio uz plejku nisam ni pokrenuo :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kupis PS4, uzmes PS+ i jaranu koji ima PS5 dadnes svoj racun da ti ubaci u library 20 igrica iz PS5 collection. Imas sta igrat dugo vremena.

    Batman: Arkham Knight
    Battlefield 1
    Bloodborne
    Call of Duty Black Ops III Zombies Chronicles
    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
    Days Gone
    Detroit: Become Human
    Fallout 4
    Final Fantasy XV
    God of War
    inFAMOUS: Second Son
    The Last Guardian
    The Last of Us Remastered
    Monster Hunter: World
    Mortal Kombat X
    Persona 5
    Ratchet & Clank
    Resident Evil 7: Biohazard
    Uncharted 4: A Thief's End
    Until Dawn
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    I banuju ti account.
     
    Aldiin and bojler like this.
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jah. Ja uradio to za svoja 3 jarana ima i 7-8 mjeseci, i nista. Dosta to ljudi uradilo i nikom nista. Ali njega ce siguno banovat.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma na pocetku su banovali nekoliko ljudi jer su prodavali uslugu i od toga se napravila prica. Mozes to uraditi bez problema, nema bana.
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    Evo ko bi meni mogao pomoci da dobijem te igre, ne znam nikog ko ima ps5 a ako ima neko ovdje voljan pomoci poslat cu mu podatke svog accounta

    Sent from my Mi 10T using Tapatalk
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uvijek ista prica. Kao na PS3 kad se gameshare na 4 playstationa3 jedan racun, pa raja se pribojavala da ce biti banovani, a na kraju niko ne bude. Na PS4 kad su mislili da ako share racun sa bilo kim osim sa familijom ce te dovest do bana. Naravno da niko nije fasovo ban. Isto sad i sa ovim da prebacis nekom PS5 kolekciju. Mozda ako uradis to za kamaru racuna, ali ako uradis za 2-3 prijatelja nista se nemas sikirat.

    Da Sony hoce da nam zabrani to share-anje lako oni to sve mogu.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koliko je bučan PS4 pro 7200 model?
    Nemam referencu koliko je normalno. Zamjenio sam pastu i očistio ga, sada je mnogo bolje ali i dalje vent se čuje, teško je opisati nije kao prije ali i sada zna nadvladati TV kada igram navečer. Meni ovo izgleda mnogo bučno, ali ebat ga ako je normalno .

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Imao PRO, bio je jedan od bucnijih modela, prije nego je izasao onaj koji je bio tisi sto se prodavao kao Spiderman bundle. Kad sam igrao zahtjevnije igre, previse je bio glasan i bucan. Meni je jedino rjesenje bilo kupiti dobre slusalice, ali i tad se mogao cuti :)

    A imao sam i slim prije toga i nije se ni cuo kad je radio, ja se cudio kako je moguce, kad sam uporedio sa PRO.

    Nazalost PRO i buka idu jedno sa drugim, iako su kasnije izdavali verzije koje su bile tihe, sto nisam probao licno. Moj je bio kao da avion slijece ponekad...toliko je lose bilo da te nasekira i da mislis da nesto nije stvarno uredu, tako kao ti :)

    Ako se dobro sjecam, cini mi se da je opcija 'Supersampling Mode' cak i povecavala nivo buke, pa probaj iskljuciti ako ti nije bitno. Sjecam se da je pomagalo i ciscenje, ako ima mikron prasine, buka bude dosta veca. Osjetljiv uredjaj...

    Jeste, nasao sam video sa mjerenjem:
     
    Last edited: Sep 26, 2021
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ps4 slim fakat se ne cuje nikako, pogotov kad navece rokam u miru.

    Valjda ps5 slim bude u ovom rangu za 6-7 godina :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Probat ću jer mi je upaljen kako igram na 1080p pa kao slika bude bolja mada ja ne vidim razliku. Mada ovaj video nema smisla jer testira loading screen.
    Kod mene je taj model što je kao tiši.
    A bučan mora biti, hladnjak je mogao biti veći, a vent definitivno, zato se vrti velikom brzinom.
    Napravili da se lako skine gornji poklopac da očistiš kao a sva prašina ode u hladnjak do kojeg ne možeš doći ako ne rastaviš, a konzola usisava kao usisivač, logično da će začepiti za par mjeseci.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PS5 je vec u tom rangu. Ne cuje se kad igram bilo sta.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pozdrav ljudi
    Treba mi pomoc...brat je ponovo kupio ps+ pretplatu i ono hocemo kao i do sada da dijelimo igre ali nesto nece sada
    On je primarni account i vidim po YT sada da se mora dodati drugi account kao "family member" i dodao me ali meni nema igrica u librari,kada se ulogujem na njegov account i pokrenem download,kod mene se u library ne pojave igre
    Ima li neka nova caka ili u cemu je problem ?
     
    Last edited: Sep 27, 2021
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kakav family member. Nema to veze ni sa cim. Batali to.

    Sve sto trebas je staviti bratov racun da bude primarni na tvojoj konzoli a ne njegovoj. Nek on kod sebe prvo 'deactivate' racun kao primarni sa svoje konzole. Onda se Ti logujes na bratov racun pa: Settings > Account Management > Activate as Your Primary PS4 > Activate.

    I kad igre skidas sa njegovog racuna nece se pojavljivati u library na tvom racunu. Moras ih direktno skidati uvijek sa njegovog racuna.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Hvala,pokusam danas


    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ima li ko da preporuci kakav fuserski ps4 kontroler?Zaboravio svoj kuci a sutra mi treba pa ne bi puno para da dam samo da nesto odigram zacas?
    A usput da imam rezervu ako bi ko nekad dosao da se ima za dvoje da se poigra :d
    Ili da mi posudi ko na 7 dana :)
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Budu li sve igre snižene za black Friday? Gledam red dead ultimate edition 100$ sada na sniženju 35$ kontam nema šanse da ga više snize. Isto neke igre stavio u korpu bile 10$ gledam sada opet 30$.
    Ja mislio kada je jednom snize to ostane tako.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Imaš sajt psn price cini mi se pa ima ljestvica kad je i koliko su bile snižene igre.

    Mada Red Dead 2 ispod 29$ mislim da do sada nije bio.

    Obavezno sacekaj black friday.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Psprice.com, imas historiju cijene.
     
    Haker likes this.
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    A gdje kupujete gift card za play station store.
    Kolega mi je preporučio ovaj MTC game ali mi odbija karticu. Ima li još neki pouzdan servis?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk