Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    20. Septembar

    Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
     
    Alibegovic likes this.
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Meni se mjenja nesto, a volim manje telefone, trenutno na i11, prezadovoljan baterijom. Taj 12 mini mi se tako dopada, ali mislim bar po recenzijama s neta, sto se baterije tice da je bolje ostati na i11.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Zna li iko kako napraviti da iPhone sve fotke sa Vibera sprema u zaseban folder, Whatsapp isto tako. Na Androidu je tako po defaultu. Ovako mi iPhone sve trpa u jedan folder, slike koje fotkam, viber, download itd.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Meni je iskljuceno da se ista sprema s messengera u libary, ali zar u galeriji iphonea nemas album tab, zar nije tamo sortirano?


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Sad vidim da Whatsapp ima svoj folder, kao i Dropbox. A Viber nema i trpa sve slike zajedno sa fotkama u "recents" folder :/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Baterija na ovom iPadu je čudo. Gledam zadnji put napunjena u utorak 22.33. Sada je na 38%. Hladno 3-5 dana umjerenog korištenja.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ima li neko da je duže vremena koristio iphone se 2020, kakvi su utisci, isplati li se kupovati?
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Ja sam koristio par tjedana, odlican telefon, ali baterija losa za moje potrebe, sve ostalo mi je extra. prije toga koristio xr nakon njega 11, i bas ima osjetno losu bateriju nasprem ova dva.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa šta misliš, isplati li se uzimati? pogotovo što očekujem najavljeni pad cijene nakon zvaničnog izlaska 13ki.
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Zavisi za koje pare. Ako ti ne znaci baterija mnogo, taj telefon po perfomasama nece zadugo zastarjeti, ta i 6s i dan danas radi kao zvrk.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    znači mi baterija, znam da je slaba, ali recimi pozaniku je ljetos dok smo bili na moru bez problema trajala cijeli dan, pa čak i sutra dan malo, a po cijeli dan je nešto slikao i snimao.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovogodišnji iPhone lineup ne dolazi u 'vakuumu' izgleda. Potencijalni OLX kupci na aparatima. :D
     
    aNaToMiC ! likes this.
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dovoljan je Apple warranty check. Kakav crni vakum.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znam ja to, al' reci to prosječnom Bošnji s parama koji obitava na OLX-u.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Čudan battery drain sinoć nakon updatea na iPadu, niko nije dirnuo uređaj 0:00-09.00, a baterija sa 30% prazna. Ranije bi ovo držalo standby 3 dana.

    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Meni je sinoc ok na 12 pro max skinuo sa punjaca oko11pm, danas u 10am i dalje 100% :) sada lagani drain ide.
    haj ga znaj
     
    Last edited: Sep 22, 2021
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma taj zadnji procenat na iPhone je kao 10% baterije.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Izgleda da je baterija nakon restarta OK, sinoć napunjen u 21:18 evo sad ga pogledah i dalje 100%.

    [​IMG]


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Može li se znati jel ovo stvarno org baterija ili je jedina opcija da idem preko ovih oficijelnih Apple radnji.[​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Ako nije izvađena iz drugog ipada onda nije original.