Pesoto - Diskusija

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Feb 2, 2021.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam neki dan platio poštarinu 10,5 dolara. Bilo nešto malo preko pola kile...

    Sent from my S21 Ultra using Tapatalk
     
  2. Ophin

    Ophin Novi član

    Je li normalno da od 9.9 čekam bilo kakvu indikaciju da će paket uskoro krenuti za BiH?

    Još uvijek nema broj leta, niti nikakvih informacija da će krenuti u skorije vrijeme.
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Ko zna, možda je oslabila potreba za pesoto uslugom kako šverceri nemaju mogućnost da uzimaju zbog situacije sa carinom pa ne ide tako često...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    Ja danas podigao paket koji je prosli ponedjeljak stigao, cijena 7.5$ kako je i prije bilo.

    Sent from my Mi 10T using Tapatalk
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kakvo je stanje sa letovima?

    Kontam neki smartwatch naruciti preko amazona pa pesoto dalje da šalje.

    Jel sve ide regularno još uvijek?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. DSA

    DSA Aktivista

    Ide al u k...., meni paketi stoje skoro mjesec dana vec u skladistu, od samog pocetka mjeseca..bojim se da je ovo kraj ove firme
     
    suppa_FMB and Eldorado like this.
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nije valjda zapelo, e jbg šteta fakat pogotov što još aliexpress drži shiping skupo.

    Ova korona baš zeznu sve.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam se baš načekao zadnji put, 25.08. pošiljka isporučena na pesoto, a 20.09. Stigla u Sarajevo... Baš je bio smartwatch u pitanju...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Šta si uzeo i koliko $ :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Amazfit bip u pro
    59.99 dolara

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koristi li iko išta pored pesota i shipita? Ima li još neki povoljan servis?
     
  12. Ophin

    Ophin Novi član

    Napokon dobio broj leta. BA043
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    A jooj, a ja čekam da Amazon isporuči danas, znači bit će čekanja do slijedećeg...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    stas narucio ?

    Sta ovo niko vishe nista ne preporucuje za pesota :D
     
  15. Ophin

    Ophin Novi član

    Ja dugo nisam naručivao, malo me brine što se ovoliko čeka jer ide "holiday season" i moglo bi se uzeti nešto zanimljivo na popustu
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja jednom mjesečno otprilike naručujem neke sitnice, ono već unaprijed se pripremim da treba mjesec da stigne i to je to. Ne naručujem ništa što mi je hitno.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Ma burazu nešto, njemu ne radi Amazon već dugo, a kod mene radi. Žao mi što će dugo čekat...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Danas na Amazonu raznih dealova za storage iz WD i Sandisk ponude - HDD, SSD, memory kartice, stickovi...

    https://imgur.com/y7Lyks1
     
    kolinsb and Eldorado like this.
  19. Elubrylla

    Elubrylla Novi član

    Brze mi pocinju stizati paketi sa aliexpressa nego sa pesota. Evo cekam vec vise od mjesec...
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav.

    Kako ide trenutno sa narudžbama preko Pesota.

    Tipa...

    Naručiš par stvari i sve dođu u jednom paketu kao jedna pošiljka na adresu preko Pesota, naravno da je do 300 KM

    Jeli oni razdvajaju te pošiljka na pojedinačne pošiljke ili će je proslijediti za Bosnu onako kako je stigla ?


    Ako dođu odvojeno, jeli se mora "deklarisati " kroz profil na Pesoto unaprijed prije nego stigne na adresu Pesota ili kako već?

    Ima li kavih naznaka da bi makar mogli uvesti uslugu "konsolidacije" pošiljki ako već "agenati" nisu više opcija ?

    Hvala.