1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Grandiozna zavjera masonsko-jevrejsko-britanskog lobija, pokradeni identiteti, svima su u profile ubacili čipove za dodatno praćenje i skeniranje moždanih centara, od 02.02.2022. u 02:22 sati će kreirati robote od ukradenih identiteta a obične ljude će pretvoriti u robove robota urađenih po njihovom liku. Ljudi probudite se!!!!!
     
    Haker likes this.
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma zaboli me, ja ti nemam facebook i njihove derivate
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ima doku na netflixu o društvenim mrežama skoro izašao 2020 the social dilema.

    Kad pogledaš identitet je svakako dostupan otisak prsta itd itd odavno, ljudi znaju svako kretanje naše logicno.

    Iz navike sam još od 2010 reg na fb, al mi je i danas dan fascinatno kad "obrazovani" ljudi na story postaljaju slike jela i sl, pa lokaciju.

    Dobra je stvar bilo a i ostalo za "barenje" :D





    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koliko me pogodilo da tek jutros vidim na dnevniku da fejzbuk nije radio.
    Da bogdo skroz propadnu

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I da su hekali racun nista ne gubim. Nit stavljam tamo sta privatno nit generalno postam. FB koristim da imam sve sportske novosti na jednom mjestu u feedu pa scrollam kroz njih na brzinu.
     
  6. xman

    xman Komšija

    Nemojte tako,a sta ce influenceri?
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Privatnost je se završila onog trenutka kad je mobitel usao żivot a da ne pričamo o internetu u kuci ili smartfonu u džepu. Privatnost je ostvariva samo negdje iza sedam gora bez ikakvih konekcija, kreditnih kartica,email accounta,električnih automobila i sl.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Lamagician and aNaToMiC ! like this.
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ko ovo dize temu staru 12 godina :D Svaka ti cast.
     
    Alibegovic likes this.
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Psttttt ba, vidiš da FB nije pao 12 god? :)
     
  10. monK

    monK Komšija

  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Lamagician likes this.
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Problem je nastao kada je nova cistacica iskljucila server iz zida, "da ne gori preko noci" (clan je eko zeleni) zakljucala fino i kuca.

    Obzirom da gospodja radi nocnu smjenu, morali su je buditi da dodje, na sto ih je ona poslala u pm i objasnila da se kljuc nalazi u saksiji pored vrata.

    Ostalo se zna...