Days Gone - PS4

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Jul 1, 2016.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker



    Ovi stvarno ne znaju da ušute kad treba, da čujem dialog ili malo samu igru.

    Usput, shooting mi djeluje loše urađen.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ni meni vise days gone nije nesto.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Nemojte supljirat, kad znate da cete obojica uzet igru :)
     
    Sena and Aldiin like this.
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hahhahahahaha, ako bude para :p
     
    Sena likes this.
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Evo i ja napokon uzeo da odigram ovaj naslov. Nisam ga htio kupiti na pocetku jer je bio katastrofa.. toliko bug-ova da sam odustao od same kupovine. Poslije sam vise i zaboravio na samu igru. Uhvatim slobodnog vremena, reko da vidim kakva je situacija te kupim igru na sale-u. Sad za sad veoma dobar naslov, mogu reci da sam zadovoljan. Bugova/glitchova uopste nema. Pozitivno me iznadio feature da se pojedini glasovi u igri emituju preko kontrolera.. to sam prvi put dozivio u ovom naslovu, ne znam da li ima u jos nekom?! Sama igra je pre-ogromna i sad za sad ima dosta toga za raditi. Igra nudi izbore prilikom samog story-a ali, ne znam da li ima uopste efekta na daljni tok razvijanja price. Mehanike igre je vrhunska, animacije su odlicne i cini mi se da je studio ulozio itekako dobre $ u sam naslov. Na pocetku moze biti malo spora i ciniti se kao jos jedan genericki zombie shooter ali, definitivno joj treba dati priliku. I ja sam tek par sati u naslovu, vidjet cemo kako ce se odvijati situacija.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobar je days gone. Nije remek dijelo, ali vrijedi odigrati. Priča ima samo jedan završetak. Duga je igra pravo, preko 50 sati a ako ideš sve side quests i activities ima još dosta više.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mene lomi ova igra, moram je ostaviti.
    Maloumna peripetija sa motorom je deal breaker, plus osrednji gameplay I repetivne misije. Igram jedno dvadesetak sati sve kontam biće bolje, još u igri zombiji, stealth I sve što volim ali dzaba.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja sam je nakon par sati uninstall nervira me pravo

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Haker likes this.