Igre 2021

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 27, 2020.

  1. bojler

    bojler Aktivista

    Naznačeno je u kodovima da je riječ o unreal engineu, tako da nije baš samo 4k 60fps
     
  2. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Mene vala nerviraju ovi remasteri, zato zadnjih desetak dana radim na necem malo zanimljivijem u to ime.[​IMG]

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    Eldorado, kolinsb, Sena and 1 other person like this.
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Punim nazivom Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, ovaj paket igara sadržavat će GTA 3, GTA: Vice City i GTA: San Andreas, a svaka igra u paketu bit će modernizirana i pobljšana. Rockstar nije išao u detalje oko tih modernizacija, navodeći samo “grafička poboljšanja i modernizaciju gameplaya za sva tri naslova”



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ne bi bilo lose da glavni lik moze plivati u gta 3 i gta vice city :D
     
    bojler likes this.
  5. bojler

    bojler Aktivista

    Šuti jbt, vjerovatno će im to onda biti modernizacija gameplaya, mogućnost plivanja xD
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Moglo bi se po prvi puta keširati 20-30$ na storeu kad izbace :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. vutra

    vutra Komšija

    Last edited: Oct 20, 2021
    Zer0, Esh and Picoooka like this.
  8. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Uh @Vedo, eto ga GOW za PC, jos samo Gran Turismo 7 za PC i mogu da umrem isti dan : )
    Nista vise ne treba, nista...
     
    Last edited: Oct 20, 2021
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    GoW je i jedino što igram na PS5, trenutno New Game + na većoj težini. Jedina zamjerka je što nema više side-misija, igra je inače perfekcija.

    A Gran Turismo Sport kupih nekih dan opet na sale-u za 10$, ma fizika I handling nikakvi. Odvozao 3 trke i uninstall.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Zer0 likes this.
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ima li neko preporuku kakve dobre igre za iPad pro?


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Gran Turismo je trohno ko kauc.
    Ja sto se gamepada tice, FM7 igram, sasvim ok.
    A ovo mi je super vijest za GoW, bit ce fino ponoviti, jedna od top igara koje sam odigrao ikad.
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Ne vjerujem da ce GT7 na PC jer su to niche sim igre, koje se slabije prodaju u odnosu na uobicajene AAA.
    Meni je svejedno cekao PS5 igru 12-18 mjeseci da spadne na 15-20 eura ili igrao gusarsku na PC za 3-5 god nakon sto je portaju. Taman da predjem Until dawn i Tsushimu i ide PS5 na prodaju.
    Najjace mi je sto PC poboljsanja nisu prenesena na PS5 (free ili 10$ native PS5 patch usput uz PC release) sto cini PC port ultimativnom verzijom igre, isti slucaj sa Horizon 1 i Days Gone. PS5 owneri ga puše igrajuci last gen verzije.


    Sljedece Sony igre na PC za 2022 uz vec najavljeni Uncharted 4 su najvjerovatnije Bloodborne remaster i Last of us 2
     
    Last edited: Oct 20, 2021
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Znači nakon što pdigraš PS4 igre na ps5, prodat ćeš ga :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Aldiin likes this.
  14. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma meni je Gran Turismo tradicija i svaki put sam kupio konzolu samo radi te igre.
    Ovo su fenomenalne vijesti jer je Sony upravo pokazao da nema ekskluzive koja nece zavrsiti na PC platformi ili se barem razmatrati, vise im nista nije "sveto". Ne moze bolje za nas PC gamere.
    Po svemu ovome mozemo samo zakljuciti da ce trend PS5 igara za PC biti u rasponu od 1-3 godine, ali dobre su sanse da ce i nastavci npr. GOW-a ili Horizona zavrsiti na compu, stvarno ne moze bolje. Sve te igre do sad su bile ultimativne verzije i najbolje su izgledale za PC kao sto rece Igor iznad.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Niche sim, skoro svaka igra u serijalu 10+ miliona :D
     
  16. Zer0

    Zer0 Aktivista

    A sto se toga tice, ne zove se Gran Turismo bezveze "console seller"...jedna od najbitnijih igara do sad u Playstation familiji.
    Jedna od najprodavanijih igara, 80 miliona do sad...lako se to provjeri na netu...
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Poredjeci total prodajne brojke sa najjačim established AAA fransizama to je minimum 3-4 puta manje. Od 110+miliona ps4 korisnika samo 7mil kupilo GT sport. 88 miliona ps3 korisnika samo 5 kupilo GT6.
     
    Last edited: Oct 20, 2021
  18. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Last edited: Oct 21, 2021
  19. Zer0

    Zer0 Aktivista

  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa onda je sve osim GTA i CoD-a niche. Ne budite smijesni, GT6 je izuzetak u serijalu jer je izasao prekasno u generaciji konzola. Cak je i GT Sport prodat u skoro 10mil. Pogledaj ostale AAA naslove, imas igara koje su jedva par miliona nagurale, a slove za neke od najboljih igara ikad.